REZULTATI / TABLICE 15/16

SENIORI

Home Away Overall
PosTeamP WDLFA WDLFA WDLGDPTS
1Kustošija30 1410458 9242916 23345072
2Karlovac 191930 10322011 6182728 16410852
3Dinamo OO29 9333214 7072122 163101751
4Mladost Z30 10233012 4562123 14791649
5Libertas30 12124515 32101534 153121148
6Ponikve30 1032349 3481726 137101646
7Polet30 7442218 5282230 12612-442
8Zelina30 8343421 4381736 12612-642
9Udarnik30 7262817 4471414 116131139
10Gradići30 7532918 258819 91011037
11HNŠK Moslavina30 9243419 22111840 11415-737
12Radoboj30 6453116 3571933 9912136
13Savski Marof30 7262422 3391738 10515-1935
14ZET30 6542922 23101331 8814-1132
15Ogulin30 8253424 11131154 9318-3330
16Mladost P.30 5462230 13111050 6717-4825

*Dinamo (OO) -1 bod

MŽNL SREDIŠTE — Season 2015/2016

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 Kustošija 30 23 3 4 77+53 72       
2 Karlovac 1919 30 16 4 10 47+8 52       
3 Dinamo OO 30 16 4 10 53+16 51       
4 Mladost Z. 30 14 7 9 51+16 49       
5 Libertas 30 15 3 12 60+11 48       
6 Ponikve 30 13 7 10 51+16 46       
7 Polet 30 12 6 12 44-4 42       
8 Zelina 30 12 6 12 51-6 42       
9 Udarnik 30 11 6 13 42+10 39       
10 Gradići 30 9 10 11 370 37       
11 HNŠK Moslavina 30 11 4 15 52-7 37       
12 Radoboj 30 9 9 12 49-2 36       
13 Savski Marof 30 10 5 15 41-19 35       
14 ZET 30 8 8 14 41-11 32       
15 Ogulin 30 9 3 18 45-33 30       
16 Mladost P. 30 6 7 17 32-48 25       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Kustošija - 2:0 2:0 2:1 4:2 3:1 2:0 6:0 1:0 3:0 2:2 3:0 6:2 1:0 5:0 6:0
2 Logo Karlovac 1919 2:1 - 1:0 0:0 1:0 2:1 2:0 3:1 1:0 1:0 1:1 1:2 1:1 1:3 1:0 2:1
3 Logo Dinamo OO 1:0 4:0 - 2:4 0:1 1:1 0:1 2:1 1:1 1:0 4:2 0:0 4:1 4:2 4:0 4:0
4 Mladost Z. 0:2 3:1 0:1 - 2:0 2:0 2:1 1:1 2:0 2:1 3:0 1:1 2:3 2:1 7:0 1:0
5 Libertas 0:2 3:2 3:0 4:0 - 2:3 4:0 3:2 1:1 2:0 2:1 5:2 2:0 2:1 5:1 7:0
6 Ponikve 0:1 2:0 3:0 2:1 2:2 - 3:0 1:2 1:0 0:0 3:2 0:0 3:0 5:0 3:1 6:0
7 Polet 0:3 0:4 0:3 1:1 2:0 2:0 - 1:0 2:1 2:2 1:0 2:2 0:0 3:0 1:2 5:0
8 Zelina 1:2 3:0 0:4 1:1 3:2 0:0 5:0 - 3:0 1:1 7:4 2:1 2:3 4:0 2:1 0:2
9 Logo Udarnik 3:0 0:2 1:2 2:1 2:3 2:3 0:0 1:2 - 0:0 0:1 3:1 4:1 2:0 4:0 4:1
10 Gradići 2:3 1:1 2:3 0:0 1:1 3:2 3:1 1:1 0:2 - 4:2 5:1 3:0 1:0 3:1 0:0
11 HNŠK Moslavina 2:2 4:2 0:2 1:0 0:2 2:1 2:2 3:0 2:3 2:0 - 4:1 4:1 1:2 3:0 4:1
12 Logo Radoboj 1:1 2:0 1:2 2:2 6:1 2:0 1:4 0:0 0:2 0:1 5:0 - 0:2 1:1 5:0 4:2
13 Savski Marof 2:0 0:2 2:1 0:1 1:0 2:2 1:2 2:4 0:4 2:1 3:0 2:3 - 0:0 2:1 5:1
14 ZET 0:4 0:3 3:2 0:3 3:0 1:1 2:1 6:0 0:0 1:1 0:1 2:2 2:0 - 8:3 1:1
15 Ogulin 0:3 4:5 4:0 4:2 4:0 0:2 3:6 5:1 1:0 0:1 2:0 2:0 2:2 2:1 - 1:1
16 Mladost P. 2:5 0:5 1:1 2:4 3:1 2:0 0:4 1:2 0:0 2:0 3:2 1:3 3:1 1:1 1:1 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
4. lipnja 2016. 18:00
Mladost Z. – Ogulin
7 - 0
4. lipnja 2016. 18:00
Savski MarofHNŠK Moslavina
3 - 0
4. lipnja 2016. 18:00
Radoboj – ZET
1 - 1
4. lipnja 2016. 18:00
Dinamo OO – Ponikve
1 - 1
4. lipnja 2016. 18:00
Gradići – Polet
3 - 1
4. lipnja 2016. 18:00
Udarnik – Libertas
2 - 3
4. lipnja 2016. 18:00
Zelina – Karlovac 1919
3 - 0
4. lipnja 2016. 18:00
Kustošija – Mladost P.
6 - 0

Teams

Dinamo OO

Pozicija
3
Utakmice
30
Pobjede
16
Nerješeno
4
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Dinamo OO – Ponikve

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

1 - 1

Gradići

Pozicija
10
Utakmice
30
Pobjede
9
Nerješeno
10
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Gradići – Polet

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

3 - 1

HNŠK Moslavina

Pozicija
11
Utakmice
30
Pobjede
11
Nerješeno
4
Izgubljene
15

Prošlo kolo

Savski MarofHNŠK Moslavina

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

3 - 0

Karlovac 1919

Pozicija
2
Utakmice
30
Pobjede
16
Nerješeno
4
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Zelina – Karlovac 1919

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

3 - 0

Kustošija

Pozicija
1
Utakmice
30
Pobjede
23
Nerješeno
3
Izgubljene
4

Prošlo kolo

Kustošija – Mladost P.

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

6 - 0

Libertas

Pozicija
5
Utakmice
30
Pobjede
15
Nerješeno
3
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Udarnik – Libertas

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

2 - 3

Mladost P.

Pozicija
16
Utakmice
30
Pobjede
6
Nerješeno
7
Izgubljene
17

Prošlo kolo

Kustošija – Mladost P.

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

6 - 0

Mladost Z.

Pozicija
4
Utakmice
30
Pobjede
14
Nerješeno
7
Izgubljene
9

Prošlo kolo

Mladost Z. – Ogulin

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

7 - 0

Ogulin

Pozicija
15
Utakmice
30
Pobjede
9
Nerješeno
3
Izgubljene
18

Prošlo kolo

Mladost Z. – Ogulin

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

7 - 0

Polet

Pozicija
7
Utakmice
30
Pobjede
12
Nerješeno
6
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Gradići – Polet

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

3 - 1

Ponikve

Pozicija
6
Utakmice
30
Pobjede
13
Nerješeno
7
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Dinamo OO – Ponikve

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

1 - 1

Radoboj

Pozicija
12
Utakmice
30
Pobjede
9
Nerješeno
9
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Radoboj – ZET

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

1 - 1

Savski Marof

Pozicija
13
Utakmice
30
Pobjede
10
Nerješeno
5
Izgubljene
15

Prošlo kolo

Savski MarofHNŠK Moslavina

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

3 - 0

Udarnik

Pozicija
9
Utakmice
30
Pobjede
11
Nerješeno
6
Izgubljene
13

Prošlo kolo

Udarnik – Libertas

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

2 - 3

Zelina

Pozicija
8
Utakmice
30
Pobjede
12
Nerješeno
6
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Zelina – Karlovac 1919

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

3 - 0

ZET

Pozicija
14
Utakmice
30
Pobjede
8
Nerješeno
8
Izgubljene
14

Prošlo kolo

Radoboj – ZET

30. Kolo

28. travnja 2017 18:00

1 - 1

JUNIORI

JUNIORI — Season 15/16

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 Rudeš 30 21 6 3 109+83 69       
2 Bistra 30 21 4 5 97+63 67       
3 Lučko 30 18 5 7 85+49 59       
4 Vinogradar 30 18 1 11 82+38 55       
5 Ponikve 30 17 3 10 84+28 54       
6 Vrapče 30 17 2 11 95+23 53       
7 Hašk 30 15 3 12 68+17 48       
8 Samobor 30 13 7 10 56-3 46       
9 Dugo Selo 30 13 6 11 66+8 45       
10 Mladost Buzin 30 12 8 10 53+5 44       
11 Udarnik 30 12 6 12 57-3 42       
12 HNŠK Moslavina 30 11 2 17 56-29 35       
13 Zelina 30 7 5 18 34-68 26       
14 Jarun 30 7 2 21 37-55 23       
15 Zagorec 30 6 4 20 46-31 22       
16 Maksimir 30 0 0 30 17-125 0       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Rudeš - 1:3 4:2 2:1 1:1 7:0 4:1 3:3 4:0 5:1 3:0 6:1 9:0 5:0 7:0 4:0
2 Bistra 2:3 - 2:2 3:3 1:2 3:0 3:2 5:1 0:0 3:0 1:0 1:0 9:0 2:0 5:1 7:0
3 Lučko 0:2 2:0 - 4:2 3:0 3:1 4:3 8:1 1:0 1:1 2:2 9:0 13:0 1:1 4:2 2:0
4 Vinogradar 0:3 0:3 0:2 - 2:0 2:1 5:0 4:1 2:1 1:2 3:0 5:0 8:0 3:0 6:1 7:0
5 Ponikve 1:4 2:4 1:2 2:1 - 6:2 2:1 3:1 4:1 2:2 2:0 2:1 8:0 3:1 5:2 9:1
6 Vrapče 2:2 2:5 2:0 4:1 4:3 - 1:2 5:2 6:2 0:2 5:3 6:1 7:1 5:2 6:0 4:2
7 Hašk 1:1 3:3 3:2 1:2 4:1 7:1 - 3:1 0:3 3:0 3:1 0:2 3:0 3:1 3:0 8:1
8 Samobor 2:1 0:4 2:1 2:1 6:1 4:2 0:1 - 9:3 1:1 1:1 0:1 1:0 2:0 3:1 3:0
9 Dugo Selo 0:1 1:3 2:5 4:1 4:6 1:0 3:1 0:0 - 0:0 2:1 5:1 1:1 4:0 5:1 2:1
10 Mladost Buzin 1:1 1:0 1:4 1:3 2:1 3:3 3:1 1:2 0:2 - 5:2 3:1 1:1 4:0 2:2 8:2
11 Logo Udarnik 1:0 2:6 1:0 0:5 2:2 2:3 2:0 1:1 3:3 1:0 - 5:2 8:2 3:1 0:0 6:2
12 HNŠK Moslavina 0:7 2:4 0:0 1:3 0:2 3:5 1:4 6:1 1:4 3:1 3:0 - 5:0 2:1 2:0 12:1
13 Zelina 1:4 1:0 1:3 1:5 1:0 0:4 1:1 1:1 1:1 2:1 0:1 9:0 - 1:2 0:2 3:0
14 Jarun 1:6 1:6 2:1 5:1 1:5 1:5 0:3 0:1 0:6 1:4 2:4 1:1 2:0 - 3:0 2:1
15 Zagorec 1:1 2:5 0:1 0:3 1:3 1:3 1:0 1:1 4:1 0:1 0:1 0:2 2:3 10:1 - 10:0
16 Maksimir 0:8 0:4 0:3 0:2 1:5 1:6 2:3 0:3 1:5 0:1 1:4 0:2 0:3 0:5 0:1 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
4. lipnja 2016. 18:15
Vinogradar – Jarun
3 - 0
4. lipnja 2016. 18:15
Bistra – Samobor
5 - 1
5. lipnja 2016. 12:00
Rudeš – Vrapče
7 - 0
5. lipnja 2016. 12:00
Zelina – Zagorec
0 - 2
5. lipnja 2016. 18:15
Dugo Selo – Ponikve
4 - 6
5. lipnja 2016. 18:15
LučkoHNŠK Moslavina
9 - 0
5. lipnja 2016. 18:15
Maksimir – Udarnik
1 - 4
11. lipnja 2016. 11:00
Hašk – Mladost Buzin
3 - 0

Teams

Bistra

Pozicija
2
Utakmice
30
Pobjede
21
Nerješeno
4
Izgubljene
5

Prošlo kolo

Bistra – Samobor

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

5 - 1

Dugo Selo

Pozicija
9
Utakmice
30
Pobjede
13
Nerješeno
6
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Dugo Selo – Ponikve

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

4 - 6

Hašk

Pozicija
7
Utakmice
30
Pobjede
15
Nerješeno
3
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Hašk – Mladost Buzin

30. Kolo

28. travnja 2017 11:00

3 - 0

HNŠK Moslavina

Pozicija
12
Utakmice
30
Pobjede
11
Nerješeno
2
Izgubljene
17

Prošlo kolo

LučkoHNŠK Moslavina

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

9 - 0

Jarun

Pozicija
14
Utakmice
30
Pobjede
7
Nerješeno
2
Izgubljene
21

Prošlo kolo

Vinogradar – Jarun

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

3 - 0

Lučko

Pozicija
3
Utakmice
30
Pobjede
18
Nerješeno
5
Izgubljene
7

Prošlo kolo

LučkoHNŠK Moslavina

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

9 - 0

Maksimir

Pozicija
16
Utakmice
30
Pobjede
0
Nerješeno
0
Izgubljene
30

Prošlo kolo

Maksimir – Udarnik

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

1 - 4

Mladost Buzin

Pozicija
10
Utakmice
30
Pobjede
12
Nerješeno
8
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Hašk – Mladost Buzin

30. Kolo

28. travnja 2017 11:00

3 - 0

Ponikve

Pozicija
5
Utakmice
30
Pobjede
17
Nerješeno
3
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Dugo Selo – Ponikve

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

4 - 6

Rudeš

Pozicija
1
Utakmice
30
Pobjede
21
Nerješeno
6
Izgubljene
3

Prošlo kolo

Rudeš – Vrapče

30. Kolo

28. travnja 2017 12:00

7 - 0

Samobor

Pozicija
8
Utakmice
30
Pobjede
13
Nerješeno
7
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Bistra – Samobor

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

5 - 1

Udarnik

Pozicija
11
Utakmice
30
Pobjede
12
Nerješeno
6
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Maksimir – Udarnik

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

1 - 4

Vinogradar

Pozicija
4
Utakmice
30
Pobjede
18
Nerješeno
1
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Vinogradar – Jarun

30. Kolo

28. travnja 2017 18:15

3 - 0

Vrapče

Pozicija
6
Utakmice
30
Pobjede
17
Nerješeno
2
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Rudeš – Vrapče

30. Kolo

28. travnja 2017 12:00

7 - 0

Zagorec

Pozicija
15
Utakmice
30
Pobjede
6
Nerješeno
4
Izgubljene
20

Prošlo kolo

Zelina – Zagorec

30. Kolo

28. travnja 2017 12:00

0 - 2

Zelina

Pozicija
13
Utakmice
30
Pobjede
7
Nerješeno
5
Izgubljene
18

Prošlo kolo

Zelina – Zagorec

30. Kolo

28. travnja 2017 12:00

0 - 2

 

KADETI

KADETI — Season 15/16

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 Samobor 30 24 3 3 82+65 75       
2 Zagorec 30 21 2 7 79+33 65       
3 HNŠK Moslavina 30 16 5 9 70+27 53       
4 Dugo Selo 30 17 2 11 65+18 53       
5 Mladost Buzin 30 15 5 10 58+7 50       
6 Bistra 30 15 4 11 58+26 49       
7 Jarun 30 15 4 11 62+12 49       
8 Hašk 30 15 3 12 64+26 48       
9 Lučko 30 12 7 11 59+17 43       
10 Rudeš 30 10 9 11 45+7 39       
11 Ponikve 30 10 7 13 39-13 37       
12 Udarnik 30 10 5 15 43-3 35       
13 Vrapče 30 10 4 16 51-39 34       
14 Vinogradar 30 8 5 17 29-22 29       
15 Zelina 30 4 4 22 33-80 16       
16 Maksimir 30 3 1 26 21-81 10       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Samobor - 4:1 1:0 5:1 2:0 2:0 4:1 1:0 2:1 0:0 2:0 3:2 3:0 4:0 7:0 5:0
2 Zagorec 3:1 - 2:0 0:4 4:0 1:1 0:3 3:2 1:4 4:0 6:0 1:0 6:0 2:0 5:1 5:0
3 HNŠK Moslavina 1:3 3:3 - 2:0 0:3 1:0 2:0 3:1 3:2 4:1 1:0 1:1 4:1 3:1 4:1 12:0
4 Dugo Selo 1:2 5:1 5:3 - 0:1 2:0 1:0 2:1 2:2 0:1 4:2 5:1 6:0 1:0 3:0 2:0
5 Mladost Buzin 0:7 1:2 3:3 3:0 - 0:3 0:4 2:1 1:1 2:1 4:2 0:0 3:1 3:2 1:2 15:0
6 Bistra 1:0 0:3 3:0 3:1 1:1 - 0:3 0:1 2:0 2:0 0:0 0:3 2:2 4:2 13:0 3:0
7 Jarun 0:3 2:1 1:1 3:1 1:0 2:1 - 2:3 1:1 0:5 3:3 1:3 0:3 4:1 9:1 5:1
8 Hašk 0:1 7:0 3:2 1:2 3:0 2:1 4:0 - 0:0 0:2 0:1 3:0 5:1 5:0 3:0 5:0
9 Lučko 2:1 1:3 3:1 1:3 5:0 0:2 1:5 4:3 - 3:0 0:1 0:1 3:3 3:0 7:1 3:0
10 Rudeš 1:1 1:5 1:1 1:2 2:3 1:0 0:0 1:2 0:1 - 1:1 5:0 3:0 2:1 6:1 4:0
11 Ponikve 0:1 1:4 0:1 1:3 0:2 0:2 1:3 3:1 1:0 1:1 - 2:1 5:0 2:1 4:3 0:2
12 Logo Udarnik 0:1 1:2 1:2 4:0 1:2 0:2 1:0 1:1 1:1 1:1 2:3 - 3:4 1:2 6:2 1:0
13 Vrapče 1:5 2:3 0:6 3:2 1:1 3:1 1:2 3:3 1:7 1:3 2:3 2:1 - 0:1 4:2 2:1
14 Vinogradar 1:1 2:3 1:0 2:0 0:1 0:3 3:1 1:2 1:1 0:0 0:0 0:1 2:3 - 1:0 2:0
15 Zelina 0:6 0:3 2:3 3:3 0:3 0:4 0:1 2:1 2:1 1:1 2:2 0:4 1:3 1:1 - 3:1
16 Maksimir 0:4 0:2 0:3 1:4 2:3 2:4 4:5 0:1 0:1 1:0 0:0 0:1 3:4 0:1 3:2 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
24. ožujka 2016. 12:00
Dugo Selo – Zelina
3 - 0
24. ožujka 2016. 12:00
Maksimir – Vinogradar
0 - 1
24. ožujka 2016. 12:00
Bistra – Hašk
0 - 1
24. ožujka 2016. 12:00
Samobor – Rudeš
0 - 0
24. ožujka 2016. 12:00
Udarnik – Lučko
1 - 1
24. ožujka 2016. 12:00
Mladost Buzin – Vrapče
3 - 1
11. lipnja 2016. 12:00
Zagorec – Ponikve
6 - 0
11. lipnja 2016. 12:00
JarunHNŠK Moslavina
1 - 1

Teams

Bistra

Pozicija
6
Utakmice
30
Pobjede
15
Nerješeno
4
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Bistra – Samobor

30. Kolo

28. travnja 2017 16:15

1 - 0

Dugo Selo

Pozicija
4
Utakmice
30
Pobjede
17
Nerješeno
2
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Dugo Selo – Ponikve

30. Kolo

28. travnja 2017 16:15

4 - 2

Hašk

Pozicija
8
Utakmice
30
Pobjede
15
Nerješeno
3
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Hašk – Mladost Buzin

30. Kolo

28. travnja 2017 9:00

3 - 0

HNŠK Moslavina

Pozicija
3
Utakmice
30
Pobjede
16
Nerješeno
5
Izgubljene
9

Prošlo kolo

JarunHNŠK Moslavina

20. Kolo

28. travnja 2017 12:00

1 - 1

Jarun

Pozicija
7
Utakmice
30
Pobjede
15
Nerješeno
4
Izgubljene
11

Prošlo kolo

JarunHNŠK Moslavina

20. Kolo

28. travnja 2017 12:00

1 - 1

Lučko

Pozicija
9
Utakmice
30
Pobjede
12
Nerješeno
7
Izgubljene
11

Prošlo kolo

LučkoHNŠK Moslavina

30. Kolo

28. travnja 2017 16:15

3 - 1

Maksimir

Pozicija
16
Utakmice
30
Pobjede
3
Nerješeno
1
Izgubljene
26

Prošlo kolo

Maksimir – Udarnik

30. Kolo

28. travnja 2017 16:15

0 - 1

Mladost Buzin

Pozicija
5
Utakmice
30
Pobjede
15
Nerješeno
5
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Hašk – Mladost Buzin

30. Kolo

28. travnja 2017 9:00

3 - 0

Ponikve

Pozicija
11
Utakmice
30
Pobjede
10
Nerješeno
7
Izgubljene
13

Prošlo kolo

Zagorec – Ponikve

20. Kolo

28. travnja 2017 12:00

6 - 0

Rudeš

Pozicija
10
Utakmice
30
Pobjede
10
Nerješeno
9
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Rudeš – Vrapče

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

3 - 0

Samobor

Pozicija
1
Utakmice
30
Pobjede
24
Nerješeno
3
Izgubljene
3

Prošlo kolo

Samobor – Jarun

26. Kolo

28. travnja 2017 10:00

4 - 1

Udarnik

Pozicija
12
Utakmice
30
Pobjede
10
Nerješeno
5
Izgubljene
15

Prošlo kolo

Maksimir – Udarnik

30. Kolo

28. travnja 2017 16:15

0 - 1

Vinogradar

Pozicija
14
Utakmice
30
Pobjede
8
Nerješeno
5
Izgubljene
17

Prošlo kolo

Vinogradar – Jarun

30. Kolo

28. travnja 2017 16:15

3 - 1

Vrapče

Pozicija
13
Utakmice
30
Pobjede
10
Nerješeno
4
Izgubljene
16

Prošlo kolo

Rudeš – Vrapče

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

3 - 0

Zagorec

Pozicija
2
Utakmice
30
Pobjede
21
Nerješeno
2
Izgubljene
7

Prošlo kolo

Zagorec – Ponikve

20. Kolo

28. travnja 2017 12:00

6 - 0

Zelina

Pozicija
15
Utakmice
30
Pobjede
4
Nerješeno
4
Izgubljene
22

Prošlo kolo

Zelina – Zagorec

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 3

 

PIONIRI

PIONIRI — Season 15/16

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 Hašk 30 23 5 2 88+70 74       
2 Hrvatski Dragovoljac 30 22 4 4 73+58 70       
3 Trnje 30 20 5 5 92+67 65       
4 GNK Dinamo 30 18 7 5 84+62 61       
5 Segesta 30 18 6 6 72+47 60       
6 Zagreb 30 15 6 9 78+44 51       
7 Špansko 30 14 8 8 44+10 50       
8 Lokomotiva 30 14 7 9 73+45 49       
9 Lučko 30 11 10 9 44+6 43       
10 HNK Gorica 30 13 3 14 57+1 42       
11 Sesvete 30 10 8 12 37-16 38       
12 Inter Zaprešić 30 5 6 19 23-41 21       
13 Ivanić Grad 30 6 2 22 30-70 20       
14 Dubrava Tim kabel 30 4 5 21 26-53 17       
15 HNŠK Moslavina 30 2 4 24 14-115 10       
16 Dugo Selo 30 1 2 27 17-115 5       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Logo Hašk - 2:0 1:0 1:0 1:0 2:1 3:0 2:1 1:1 4:0 4:0 7:0 9:2 6:1 5:0 6:0
2 Hrvatski Dragovoljac 2:0 - 2:0 1:1 4:0 0:2 2:0 1:0 0:0 3:0 4:1 4:0 5:0 2:0 4:0 7:0
3 Trnje 2:0 2:0 - 1:2 1:1 2:1 3:1 2:1 3:1 6:0 1:2 3:0 5:1 5:0 10:0 7:0
4 Logo GNK Dinamo 1:1 1:3 3:0 - 2:4 0:0 7:1 2:0 2:0 3:1 6:0 2:0 2:0 6:0 8:0 7:0
5 Segesta 0:2 2:0 2:2 0:0 - 2:1 4:1 0:0 0:0 3:1 1:0 9:0 6:1 2:0 4:0 7:0
6 Zagreb 1:2 0:1 2:3 1:1 1:1 - 3:0 2:0 4:1 6:3 1:2 3:0 8:0 3:1 4:0 7:0
7 Špansko 1:1 0:0 1:1 3:1 0:2 0:0 - 3:1 2:2 5:0 3:1 2:0 3:0 1:0 3:0 4:0
8 Lokomotiva 1:1 0:4 2:2 1:1 1:0 2:1 0:0 - 1:1 2:0 8:2 2:0 9:0 7:0 9:0 12:0
9 Lučko 2:3 0:3 1:1 1:3 1:2 3:0 1:1 1:2 - 0:1 2:1 0:0 4:0 4:2 4:1 2:1
10 HNK Gorica 1:2 1:1 1:2 1:1 2:1 1:4 1:0 1:0 1:2 - 0:2 4:0 2:1 2:2 5:0 7:2
11 Sesvete 0:3 0:2 0:1 2:0 2:1 4:4 0:1 1:1 1:1 0:3 - 1:0 1:1 3:0 3:0 4:4
12 Inter Zaprešić 0:4 0:3 0:3 0:2 0:1 0:0 1:3 1:0 0:0 1:0 1:1 - 6:0 1:1 1:1 1:2
13 Ivanić Grad 0:4 1:4 0:4 0:4 1:4 1:2 0:0 0:2 2:3 0:6 0:1 2:1 - 6:1 2:0 1:0
14 Dubrava Tim kabel 1:1 0:2 0:3 0:4 0:2 2:4 0:1 0:2 0:2 1:2 0:0 1:2 2:1 - 4:2 3:2
15 HNŠK Moslavina 0:7 1:5 0:8 0:9 0:5 0:8 0:3 0:5 0:2 2:3 0:0 3:2 0:3 1:1 - 1:1
16 Dugo Selo 0:3 1:4 0:9 0:3 1:6 0:4 0:1 0:1 0:2 0:7 0:2 0:5 2:4 0:3 1:2 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
18. svibnja 2016. 18:15
Inter Zaprešić – GNK Dinamo
0 - 2
28. svibnja 2016. 11:15
SegestaHNŠK Moslavina
4 - 0
28. svibnja 2016. 11:15
Trnje – Špansko
3 - 1
28. svibnja 2016. 11:15
Zagreb – HNK Gorica
6 - 3
28. svibnja 2016. 11:15
Dugo Selo – Sesvete
0 - 2
29. svibnja 2016. 18:15
Dubrava Tim kabel – Hrvatski Dragovoljac
0 - 2
31. svibnja 2016. 18:00
Lokomotiva – Hašk
1 - 1
12. lipnja 2016. 11:15
Lučko – Ivanić Grad
4 - 0

Teams

Dubrava Tim kabel

Pozicija
14
Utakmice
30
Pobjede
4
Nerješeno
5
Izgubljene
21

Prošlo kolo

Sesvete – Dubrava Tim kabel

30. Kolo

28. travnja 2017 10:15

3 - 0

Dugo Selo

Pozicija
16
Utakmice
30
Pobjede
1
Nerješeno
2
Izgubljene
27

Prošlo kolo

Ivanić Grad – Dugo Selo

30. Kolo

28. travnja 2017 19:00

1 - 0

GNK Dinamo

Pozicija
4
Utakmice
30
Pobjede
18
Nerješeno
7
Izgubljene
5

Prošlo kolo

GNK Dinamo – Zagreb

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

0 - 0

Hašk

Pozicija
1
Utakmice
30
Pobjede
23
Nerješeno
5
Izgubljene
2

Prošlo kolo

Hašk – Inter Zaprešić

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

7 - 0

HNK Gorica

Pozicija
10
Utakmice
30
Pobjede
13
Nerješeno
3
Izgubljene
14

Prošlo kolo

HNK Gorica – Trnje

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

1 - 2

HNŠK Moslavina

Pozicija
15
Utakmice
30
Pobjede
2
Nerješeno
4
Izgubljene
24

Prošlo kolo

HNŠK MoslavinaLučko

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

0 - 2

Hrvatski Dragovoljac

Pozicija
2
Utakmice
30
Pobjede
22
Nerješeno
4
Izgubljene
4

Prošlo kolo

Hrvatski Dragovoljac – Lokomotiva

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

1 - 0

Inter Zaprešić

Pozicija
12
Utakmice
30
Pobjede
5
Nerješeno
6
Izgubljene
19

Prošlo kolo

Hašk – Inter Zaprešić

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

7 - 0

Ivanić Grad

Pozicija
13
Utakmice
30
Pobjede
6
Nerješeno
2
Izgubljene
22

Prošlo kolo

Lučko – Ivanić Grad

29. Kolo

28. travnja 2017 11:15

4 - 0

Lokomotiva

Pozicija
8
Utakmice
30
Pobjede
14
Nerješeno
7
Izgubljene
9

Prošlo kolo

Hrvatski Dragovoljac – Lokomotiva

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

1 - 0

Lučko

Pozicija
9
Utakmice
30
Pobjede
11
Nerješeno
10
Izgubljene
9

Prošlo kolo

Lučko – Ivanić Grad

29. Kolo

28. travnja 2017 11:15

4 - 0

Segesta

Pozicija
5
Utakmice
30
Pobjede
18
Nerješeno
6
Izgubljene
6

Prošlo kolo

Špansko – Segesta

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

0 - 2

Sesvete

Pozicija
11
Utakmice
30
Pobjede
10
Nerješeno
8
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Sesvete – Dubrava Tim kabel

30. Kolo

28. travnja 2017 10:15

3 - 0

Špansko

Pozicija
7
Utakmice
30
Pobjede
14
Nerješeno
8
Izgubljene
8

Prošlo kolo

Špansko – Segesta

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

0 - 2

Trnje

Pozicija
3
Utakmice
30
Pobjede
20
Nerješeno
5
Izgubljene
5

Prošlo kolo

HNK Gorica – Trnje

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

1 - 2

Zagreb

Pozicija
6
Utakmice
30
Pobjede
15
Nerješeno
6
Izgubljene
9

Prošlo kolo

GNK Dinamo – Zagreb

30. Kolo

28. travnja 2017 11:15

0 - 0

 

Ml. PIONIRI

ML. PIONIRI — Season 15/16

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 GNK Dinamo 30 30 0 0 246+243 90       
2 Zagreb 30 24 2 4 97+74 74       
3 Lokomotiva 30 23 1 6 104+82 70       
4 Sesvete 30 20 5 5 74+56 65       
5 Ivanić Grad 30 18 2 10 77+37 56       
6 Segesta 30 14 6 10 37-6 48       
7 Špansko 30 14 4 12 50+5 46       
8 Inter Zaprešić 30 13 3 14 66-2 42       
9 Hrvatski Dragovoljac 30 12 3 15 53-6 39       
10 Dubrava Tim kabel 30 12 1 17 38-37 37       
11 Trnje 30 11 3 16 36-30 36       
12 HNK Gorica 30 10 3 17 46-26 33       
13 Lučko 30 7 4 19 23-51 25       
14 HNŠK Moslavina 30 4 5 21 19-87 17       
15 Dugo Selo 30 2 4 24 11-110 10       
16 Hašk 30 2 2 26 28-142 8       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Logo GNK Dinamo - 6:0 2:0 3:0 7:0 7:0 4:0 6:2 7:0 8:0 9:1 10:0 6:0 11:0 17:0 15:0
2 Zagreb 0:2 - 0:1 1:0 1:0 4:1 1:1 2:1 1:0 6:0 3:0 3:0 3:1 3:0 4:0 12:0
3 Lokomotiva 0:5 0:1 - 0:0 3:2 1:0 3:0 6:0 3:1 5:0 3:1 5:0 1:0 9:0 7:0 7:1
4 Sesvete 0:5 0:2 1:0 - 0:1 1:1 2:1 3:1 5:0 6:0 3:0 2:0 1:0 6:0 2:0 5:0
5 Ivanić Grad 0:7 4:0 0:3 1:1 - 4:1 2:0 4:2 0:2 2:0 5:1 4:0 7:0 4:0 6:0 9:1
6 Segesta 0:7 0:3 2:1 1:1 0:1 - 1:0 2:3 2:0 1:2 2:0 2:1 1:0 1:1 1:0 2:0
7 Špansko 0:6 1:3 0:4 0:1 1:2 0:0 - 3:1 3:1 1:0 1:2 3:1 6:0 0:0 7:0 2:1
8 Inter Zaprešić 0:11 3:4 3:2 0:1 2:1 1:2 1:1 - 1:3 0:2 3:0 1:0 3:1 4:0 8:0 4:2
9 Hrvatski Dragovoljac 0:8 0:4 0:5 0:1 0:2 1:0 5:1 4:4 - 3:2 2:3 0:1 0:0 2:0 6:1 9:1
10 Dubrava Tim kabel 0:7 0:5 1:4 0:3 1:0 1:3 1:2 2:1 1:0 - 2:0 3:2 1:0 1:2 3:0 5:3
11 Trnje 0:10 1:1 0:5 0:2 2:1 0:0 0:1 2:1 0:0 2:1 - 2:0 3:0 4:0 3:0 5:1
12 HNK Gorica 0:16 1:2 1:5 0:4 0:0 1:1 0:1 0:1 1:2 3:1 2:0 - 3:1 5:0 3:0 5:1
13 Lučko 0:13 0:8 0:3 0:0 3:0 0:1 1:2 0:4 0:3 4:1 1:0 1:1 - 1:0 3:0 3:0
14 HNŠK Moslavina 0:8 0:6 0:3 0:7 2:4 0:4 2:4 2:2 0:4 0:3 3:0 0:5 1:0 - 1:3 1:1
15 Dugo Selo 0:9 0:7 0:8 1:5 0:3 0:2 0:4 0:2 1:0 0:0 1:2 0:3 1:1 1:1 - 2:3
16 Logo Hašk 0:14 0:7 1:7 0:11 0:8 2:3 0:4 2:7 1:5 2:4 3:2 1:7 1:2 0:3 0:0 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
18. svibnja 2016. 17:00
Inter Zaprešić – GNK Dinamo
0 - 11
28. svibnja 2016. 10:00
SegestaHNŠK Moslavina
1 - 1
28. svibnja 2016. 10:00
Dugo Selo – Sesvete
1 - 5
29. svibnja 2016. 17:00
Dubrava Tim kabel – Hrvatski Dragovoljac
1 - 0
1. lipnja 2016. 17:00
Lokomotiva – Hašk
7 - 1
3. lipnja 2016. 19:00
Trnje – Špansko
0 - 1
7. lipnja 2016. 19:00
Zagreb – HNK Gorica
3 - 0
12. lipnja 2016. 17:00
Lučko – Ivanić Grad
3 - 0

Teams

Dubrava Tim kabel

Pozicija
10
Utakmice
30
Pobjede
12
Nerješeno
1
Izgubljene
17

Prošlo kolo

Sesvete – Dubrava Tim kabel

30. Kolo

28. travnja 2017 9:00

6 - 0

Dugo Selo

Pozicija
15
Utakmice
30
Pobjede
2
Nerješeno
4
Izgubljene
24

Prošlo kolo

Ivanić Grad – Dugo Selo

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

6 - 0

GNK Dinamo

Pozicija
1
Utakmice
30
Pobjede
30
Nerješeno
0
Izgubljene
0

Prošlo kolo

Sesvete – GNK Dinamo

25. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 5

Hašk

Pozicija
16
Utakmice
30
Pobjede
2
Nerješeno
2
Izgubljene
26

Prošlo kolo

Hašk – Inter Zaprešić

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 7

HNK Gorica

Pozicija
12
Utakmice
30
Pobjede
10
Nerješeno
3
Izgubljene
17

Prošlo kolo

Zagreb – HNK Gorica

29. Kolo

28. travnja 2017 19:00

3 - 0

HNŠK Moslavina

Pozicija
14
Utakmice
30
Pobjede
4
Nerješeno
5
Izgubljene
21

Prošlo kolo

HNŠK MoslavinaLučko

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

1 - 0

Hrvatski Dragovoljac

Pozicija
9
Utakmice
30
Pobjede
12
Nerješeno
3
Izgubljene
15

Prošlo kolo

Hrvatski Dragovoljac – Lokomotiva

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 5

Inter Zaprešić

Pozicija
8
Utakmice
30
Pobjede
13
Nerješeno
3
Izgubljene
14

Prošlo kolo

Segesta – Inter Zaprešić

24. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 3

Ivanić Grad

Pozicija
5
Utakmice
30
Pobjede
18
Nerješeno
2
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Lučko – Ivanić Grad

29. Kolo

28. travnja 2017 17:00

3 - 0

Lokomotiva

Pozicija
3
Utakmice
30
Pobjede
23
Nerješeno
1
Izgubljene
6

Prošlo kolo

Hrvatski Dragovoljac – Lokomotiva

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 5

Lučko

Pozicija
13
Utakmice
30
Pobjede
7
Nerješeno
4
Izgubljene
19

Prošlo kolo

Lučko – Ivanić Grad

29. Kolo

28. travnja 2017 17:00

3 - 0

Segesta

Pozicija
6
Utakmice
30
Pobjede
14
Nerješeno
6
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Segesta – Inter Zaprešić

24. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 3

Sesvete

Pozicija
4
Utakmice
30
Pobjede
20
Nerješeno
5
Izgubljene
5

Prošlo kolo

Sesvete – GNK Dinamo

25. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 5

Špansko

Pozicija
7
Utakmice
30
Pobjede
14
Nerješeno
4
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Špansko – Segesta

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 0

Trnje

Pozicija
11
Utakmice
30
Pobjede
11
Nerješeno
3
Izgubljene
16

Prošlo kolo

HNK Gorica – Trnje

30. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 0

Zagreb

Pozicija
2
Utakmice
30
Pobjede
24
Nerješeno
2
Izgubljene
4

Prošlo kolo

Zagreb – HNK Gorica

29. Kolo

28. travnja 2017 19:00

3 - 0

 

LIMAČI

LIMAČI — Season 15/16

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 HNŠK Moslavina 18 18 0 0 114+107 54       
2 Mladost P. 17 13 2 2 94+82 41       
3 Segesta 18 13 2 3 91+69 41       
4 Libertas 18 10 0 8 46-13 30       
5 Frankopan 18 9 1 8 43-6 28       
6 Metalac (SK) 18 6 2 10 34-16 20       
7 Češko Selo 17 4 3 10 20-35 15       
8 Lekenik 18 4 3 11 15-42 15       
9 Banovac 18 3 2 13 17-62 11       
10 TŠK-1932 18 1 1 16 9-84 4       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 HNŠK Moslavina - 2:1 6:0 7:1 9:0 4:0 5:1 12:0 3:0 9:0
2 Mladost P. 1:2 - 2:2 7:1 4:0 4:0 -:- 8:0 17:0 15:0
3 Segesta 1:4 2:2 - 5:1 5:0 7:0 7:0 3:0 9:0 11:1
4 Libertas 0:9 2:3 0:9 - 7:3 3:0 1:2 5:1 5:2 2:0
5 Frankopan 1:7 0:1 2:5 2:3 - 4:2 5:1 2:1 7:0 2:0
6 Metalac (SK) 0:6 0:3 1:3 2:4 1:4 - 6:1 3:1 3:0 6:0
7 Češko Selo 0:7 0:4 0:5 2:1 0:2 5:5 - 3:0 0:0 2:1
8 Lekenik 0:4 0:7 2:1 2:3 1:1 0:0 2:1 - 0:3 3:0
9 Banovac 1:10 1:7 0:5 2:3 2:4 0:3 2:0 1:1 - 1:2
10 TŠK-1932 0:8 0:8 1:11 1:4 0:4 1:2 2:2 0:1 0:2 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
4. lipnja 2016. 10:00
Libertas – TŠK-1932
2 - 0
4. lipnja 2016. 10:00
Banovac – Lekenik
1 - 1
4. lipnja 2016. 11:15
Mladost P. – Frankopan
4 - 0
5. lipnja 2016. 10:00
Metalac (SK)HNŠK Moslavina
0 - 6
5. lipnja 2016. 15:00
Češko Selo – Segesta
0 - 5

Teams

Banovac

Pozicija
9
Utakmice
18
Pobjede
3
Nerješeno
2
Izgubljene
13

Prošlo kolo

Banovac – Lekenik

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

1 - 1

Češko Selo

Pozicija
7
Utakmice
17
Pobjede
4
Nerješeno
3
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Češko Selo – Segesta

18. Kolo

28. travnja 2017 15:00

0 - 5

Frankopan

Pozicija
5
Utakmice
18
Pobjede
9
Nerješeno
1
Izgubljene
8

Prošlo kolo

Mladost P. – Frankopan

18. Kolo

28. travnja 2017 11:15

4 - 0

HNŠK Moslavina

Pozicija
1
Utakmice
18
Pobjede
18
Nerješeno
0
Izgubljene
0

Prošlo kolo

Metalac (SK)HNŠK Moslavina

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 6

Lekenik

Pozicija
8
Utakmice
18
Pobjede
4
Nerješeno
3
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Banovac – Lekenik

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

1 - 1

Libertas

Pozicija
4
Utakmice
18
Pobjede
10
Nerješeno
0
Izgubljene
8

Prošlo kolo

Libertas – TŠK-1932

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 0

Metalac (SK)

Pozicija
6
Utakmice
18
Pobjede
6
Nerješeno
2
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Metalac (SK)HNŠK Moslavina

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 6

Mladost P.

Pozicija
2
Utakmice
17
Pobjede
13
Nerješeno
2
Izgubljene
2

Prošlo kolo

Mladost P. – Frankopan

18. Kolo

28. travnja 2017 11:15

4 - 0

Segesta

Pozicija
3
Utakmice
18
Pobjede
13
Nerješeno
2
Izgubljene
3

Prošlo kolo

Češko Selo – Segesta

18. Kolo

28. travnja 2017 15:00

0 - 5

TŠK-1932

Pozicija
10
Utakmice
18
Pobjede
1
Nerješeno
1
Izgubljene
16

Prošlo kolo

Libertas – TŠK-1932

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 0

 

Ml. LIMAĆI

ML. LIMAČI — Season 15/16

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 HNŠK Moslavina 18 17 1 0 106+95 52       
2 Voloder 18 15 1 2 114+75 46       
3 Sokol L 18 10 3 5 67+44 33       
4 ŠNK Moslavac 18 10 2 6 61+23 32       
5 Mladost R. 18 9 1 8 53+21 28       
6 Dinamo O 18 6 2 10 39-13 20       
7 Vatrogasac 18 6 0 12 32-28 18       
8 Metalac M. 18 5 3 10 27-33 18       
9 Lokomotiva KT 18 4 3 11 34-12 15       
10 Mladost G.G. 18 0 0 18 3-172 0       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Logo HNŠK Moslavina - 4:1 1:0 3:0 3:1 4:1 6:2 12:0 2:1 18:0
2 Logo Voloder 0:10 - 2:2 6:1 5:4 9:1 7:1 12:3 5:0 20:0
3 Sokol L 2:4 2:3 - 3:0 3:1 4:0 3:0 1:2 4:2 14:0
4 ŠNK Moslavac 0:6 4:10 2:2 - 2:1 2:0 6:0 3:1 1:1 10:1
5 Mladost R. 0:1 1:4 4:3 1:3 - 4:1 3:1 2:2 1:0 13:0
6 Dinamo O 0:6 3:8 1:3 2:0 3:2 - 0:1 3:0 1:1 8:0
7 Vatrogasac 2:8 2:12 0:1 1:5 0:4 4:0 - 0:1 2:1 3:0
8 Metalac M. 0:0 1:4 1:1 0:4 1:4 2:3 2:1 - 1:3 5:1
9 Lokomotiva KT 1:7 0:5 0:5 0:3 0:2 2:2 0:3 6:2 - 3:0
10 Mladost G.G. 0:11 0:1 0:14 0:15 0:5 0:10 1:9 0:3 0:13 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
2. travnja 2016. 10:00
Voloder – Mladost G.G.
20 - 0
2. travnja 2016. 10:00
Mladost R. – ŠNK Moslavac
1 - 3
2. travnja 2016. 10:00
Vatrogasac HNŠK Moslavina
2 - 8
4. lipnja 2016. 10:00
Dinamo O – Sokol L
1 - 3
5. lipnja 2016. 10:00
Metalac M. – Lokomotiva KT
1 - 3

Teams

Dinamo O

Pozicija
6
Utakmice
18
Pobjede
6
Nerješeno
2
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Dinamo O – Sokol L

10. Kolo

28. travnja 2017 10:00

1 - 3

HNŠK Moslavina

Pozicija
1
Utakmice
18
Pobjede
17
Nerješeno
1
Izgubljene
0

Prošlo kolo

HNŠK Moslavina Metalac M.

18. Kolo

28. travnja 2017 13:30

12 - 0

Lokomotiva KT

Pozicija
9
Utakmice
18
Pobjede
4
Nerješeno
3
Izgubljene
11

Prošlo kolo

Metalac M. – Lokomotiva KT

10. Kolo

28. travnja 2017 10:00

1 - 3

Metalac M.

Pozicija
8
Utakmice
18
Pobjede
5
Nerješeno
3
Izgubljene
10

Prošlo kolo

Metalac M. – Lokomotiva KT

10. Kolo

28. travnja 2017 10:00

1 - 3

Mladost G.G.

Pozicija
10
Utakmice
18
Pobjede
0
Nerješeno
0
Izgubljene
18

Prošlo kolo

Mladost G.G. – Sokol L

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

0 - 14

Mladost R.

Pozicija
5
Utakmice
18
Pobjede
9
Nerješeno
1
Izgubljene
8

Prošlo kolo

Dinamo O – Mladost R.

18. Kolo

28. travnja 2017 13:00

3 - 2

ŠNK Moslavac

Pozicija
4
Utakmice
18
Pobjede
10
Nerješeno
2
Izgubljene
6

Prošlo kolo

ŠNK Moslavac – Vatrogasac

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

6 - 0

Sokol L

Pozicija
3
Utakmice
18
Pobjede
10
Nerješeno
3
Izgubljene
5

Prošlo kolo

Dinamo O – Sokol L

10. Kolo

28. travnja 2017 10:00

1 - 3

Vatrogasac

Pozicija
7
Utakmice
18
Pobjede
6
Nerješeno
0
Izgubljene
12

Prošlo kolo

ŠNK Moslavac – Vatrogasac

18. Kolo

28. travnja 2017 10:00

6 - 0

Voloder

Pozicija
2
Utakmice
18
Pobjede
15
Nerješeno
1
Izgubljene
2

Prošlo kolo

Voloder – Lokomotiva KT

18. Kolo

28. travnja 2017 14:00

5 - 0

 

PRSTIĆI

PRSTIĆI — Season 15/16

Standings

Poz   Klub odig P N I ZgodiciRaz Bod Last 5
1 Segesta 22 20 1 1 127+105 61       
2 Libertas 22 16 3 3 120+76 51       
3 Češko Selo 22 14 1 7 106+66 43       
4 Mladost R. 22 13 3 7 68+24 42       
5 Metalac (SK) 22 13 2 7 85+52 41       
6 ŠNK Moslavac 22 13 0 9 66+5 39       
7 HNŠK Moslavina 22 9 1 12 54-36 28       
8 Sokol L 22 7 2 13 31-44 23       
9 Frankopan 22 7 1 14 38-48 22       
10 Mladost P. 22 5 0 16 39-56 15       
11 Banovac 22 4 2 16 43-57 14       
12 Lekenik 22 1 4 17 20-87 7       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Segesta - 2:2 5:4 6:0 3:0 8:2 8:0 5:0 7:1 3:0 8:0 5:1
2 Libertas 5:8 - 5:3 7:0 4:2 6:2 8:0 3:2 9:0 9:2 10:1 10:1
3 Češko Selo 2:3 2:1 - 0:3 2:3 2:3 7:2 2:1 6:1 2:0 9:0 10:1
4 Mladost R. 1:0 2:2 0:4 - 0:2 4:2 3:2 12:0 3:0 5:4 6:1 8:0
5 Metalac (SK) 1:2 5:6 1:1 1:1 - 2:0 6:3 3:0 10:0 4:0 9:0 11:0
6 ŠNK Moslavac 1:6 2:9 3:1 1:2 1:6 - 7:1 5:0 6:1 8:1 5:3 2:1
7 HNŠK Moslavina 0:10 2:2 4:5 4:3 0:7 1:2 - 6:1 6:3 4:1 4:3 2:0
8 Sokol L 1:8 0:3 1:2 1:0 3:2 2:1 0:1 - 3:0 0:8 1:5 1:0
9 Frankopan 0:12 4:1 0:2 2:3 3:2 0:1 6:2 1:1 - 5:2 2:0 1:2
10 Mladost P. 1:7 0:4 0:11 1:6 1:4 2:3 4:2 1:9 1:2 - 2:1 2:1
11 Banovac 0:6 1:8 2:3 3:5 3:0 3:4 3:5 0:3 6:3 4:3 - 2:2
12 Lekenik 0:5 3:6 1:20 1:1 0:4 0:5 1:3 1:1 1:3 1:3 2:2 -

Utakmice


Utakmica Rezultat
11. lipnja 2016. 10:00
ŠNK Moslavac – Libertas
2 - 9
11. lipnja 2016. 11:00
Lekenik – Frankopan
1 - 3
11. lipnja 2016. 11:00
Češko Selo – Sokol L
8 - 1
11. lipnja 2016. 11:15
Banovac – Segesta
0 - 6
11. lipnja 2016. 12:00
Mladost R.HNŠK Moslavina
3 - 2
11. lipnja 2016. 12:15
Mladost P. – Metalac (SK)
1 - 4

Teams

Banovac

Pozicija
11
Utakmice
22
Pobjede
4
Nerješeno
2
Izgubljene
16

Prošlo kolo

Banovac – Segesta

22. Kolo

28. travnja 2017 11:15

0 - 6

Češko Selo

Pozicija
3
Utakmice
22
Pobjede
14
Nerješeno
1
Izgubljene
7

Prošlo kolo

Češko Selo – Sokol L

22. Kolo

28. travnja 2017 11:00

8 - 1

Frankopan

Pozicija
9
Utakmice
22
Pobjede
7
Nerješeno
1
Izgubljene
14

Prošlo kolo

Lekenik – Frankopan

22. Kolo

28. travnja 2017 11:00

1 - 3

HNŠK Moslavina

Pozicija
7
Utakmice
22
Pobjede
9
Nerješeno
1
Izgubljene
12

Prošlo kolo

Mladost R.HNŠK Moslavina

22. Kolo

28. travnja 2017 12:00

3 - 2

Lekenik

Pozicija
12
Utakmice
22
Pobjede
1
Nerješeno
4
Izgubljene
17

Prošlo kolo

Lekenik – Frankopan

22. Kolo

28. travnja 2017 11:00

1 - 3

Libertas

Pozicija
2
Utakmice
22
Pobjede
16
Nerješeno
3
Izgubljene
3

Prošlo kolo

ŠNK Moslavac – Libertas

22. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 9

Metalac (SK)

Pozicija
5
Utakmice
22
Pobjede
13
Nerješeno
2
Izgubljene
7

Prošlo kolo

Mladost P. – Metalac (SK)

22. Kolo

28. travnja 2017 12:15

1 - 4

Mladost P.

Pozicija
10
Utakmice
22
Pobjede
5
Nerješeno
0
Izgubljene
16

Prošlo kolo

Mladost P. – Metalac (SK)

22. Kolo

28. travnja 2017 12:15

1 - 4

Mladost R.

Pozicija
4
Utakmice
22
Pobjede
13
Nerješeno
3
Izgubljene
7

Prošlo kolo

Mladost R.HNŠK Moslavina

22. Kolo

28. travnja 2017 12:00

3 - 2

Segesta

Pozicija
1
Utakmice
22
Pobjede
20
Nerješeno
1
Izgubljene
1

Prošlo kolo

Banovac – Segesta

22. Kolo

28. travnja 2017 11:15

0 - 6

ŠNK Moslavac

Pozicija
6
Utakmice
22
Pobjede
13
Nerješeno
0
Izgubljene
9

Prošlo kolo

ŠNK Moslavac – Libertas

22. Kolo

28. travnja 2017 10:00

2 - 9

Sokol L

Pozicija
8
Utakmice
22
Pobjede
7
Nerješeno
2
Izgubljene
13

Prošlo kolo

Češko Selo – Sokol L

22. Kolo

28. travnja 2017 11:00

8 - 1