VIJESTI

Vijesti

Nogometaši Moslavine kod kuće doživjeli neugodan poraz od Zeline

Nogometaši Moslavine jučer na svom travnjaku doživjeli su neugodan poraz u 18. kolu MŽNL središte od vrlo čvrstog i konkretnog protivnika iz Zeline. Utakmica je počela vrlo dobro za narančaste na radost stotinjak gledatelja koji su na tribine došli podržati svoje nogometaše. Već u 5. minuti Dalibor Rekavić trese mrežu gostiju. No, pokazalo se kako je to bio i jedini pogodak domaćina na utakmici. Gosti su do kraja utakmice uspjeli zabiti 3 zgoditka i tako osvojiti sva 3 boda.

Moslavina je još uvijek posljednja na tablici s 8 bodova, ali za vrat puše pretposljednjem Radoboju koji je do sad osvojio 10 bodova. 14. na tablici Polet čini se nedostižan s 22 boda, pa narančastima preostaje jedino borba za to pretposljednje mjesto koje bi trebalo osigurati ostanak u ovoj ligi.

Moslavina je sada u vrlo teškom položaju, ali već sljedeće kolo igraju protiv direktnog konkurenta za ostanak Radoboja od kojih će pokušati uzeti bodove.

 

Gol Dalibora Rekavića i izjava trenera Večerića te cijelu snimku utakmice možete pogledati  videu.

Dunja.in

 

 

 

 

Leave a Reply