HNŠK Moslavina  –  Libertas  1:2

 

 

Odlična utakmica dviju podjednakih momčadi. Vidjeli smo kvalitetan nogomet i suca koji nije imao svoj dan.

Moslavina u prvom poluvremenu opasnija, ima terensku incijativu, stvara prilike, ali ne uspijeva postići pogodak.

Na odmor se odlazi sa bez zgoditaka, iako je dojam da je Moslavina mogla i morala više.

U drugom poluvremenu pretežno se igra na sredini terena.  Iz jedne gužve u kaznenom prostoru Moslavine Tomislav Ivičić u 73` minuti s(p)retno postiže pogodak i dovodi Libertas u vodstvo od 1:0

Nakon početnog šoka igrači Moslavine stvaraju pritisak i nakon par nedosuđenih prekršaja na rubu kaznenog prostora gostiju, sto je negodovanjem 100 -tinjak navijača i potvrdilo, sudac ipak dosuđuje prekršaj iz kojeg  u 84` minuti Danko Cerovečki majstorski puca i pogađa vrata gostiju za 1:1.

Moslavina preuzima incijativu, ali u 86` minuti sudac dosuđuje slobodan udarac na tridesetak metara od gola, kojeg izvodi Mario Milašinović i topovskim udarcem vara domaću obranu i vratara. Na semaforu 1:2 što je to i konačnan rezultat ove vrlo dobre utakmice. Prava je šteta što je Moslavina, iako bolja, nije prošla dalje.