Moslavina – Libertas 4:1

U 11. kolu 1. županijske lige SMŽ Moslavina je zasluženo osvojila nova 3 boda i učvrstila prvo mjesto na ljestvici. Dominaciju na terenu do poluvremena golovima potvrđuju Horvat i Šenija, te se na odmor odlazi vodstvom od 2:0. Odmah na početku drugog djela Moslavina ostaje s igračem manje nakon isključenja Štimca, te gosti smanjuju rezultat 2:1. Bez obzira na igrača manje na terenu, Moslavina još dva puta zabija preko Rekavića i Lončarevća koji gol postiže u 90-toj minuti utakmice. Čestitamo treneru Šepercu i igračima na dobro odrađenom poslu!

 

Strijelci:

Horvat Luka   (30`)

Šenija Josip   (32`)

Rekavić Dalibor   (73`)

Lončarević Luka   (90`+3)

 

[event_details 6988]

[event_results 6988]

[event_performance 6988]

 

 

https://www.facebook.com/hnsk.moslavina/

 

USKORO!!!

postave i statistika