HNŠK Moslavina – NK Croatia 1:2

by | stu 23, 2021 | Glavna, Vijesti

 
 
MOSLAVINA  – CROATIA  1:2
KUTINA, Gradski stadion.
Gledatelja: 50.
Sutkinja: Čunović (Gornja Zdenčina), pomoćnici: Kukurić i Lalić (Sisak)
STRIJELCI: 0:1 J. Barbarić (15), 1:1 Lilovac (21), 1:2 Pižir (82)
 
MOSLAVINA: Bartolec, Šenija (od 57. Milinković), Korica, Cvrtila (od 85. Borić), Handanović, Lilovac (od 77. Barišić), Batarelo, Burić, Dajčar (od 57. Vlajsović), Slekovac, Radošević
Trener: Zoran Buinac
 
U prvih 10 minuta Batarelo dva puta, i jednom Radošević, prijete Kralju, ali u vodstvo nakon odlično odigrane kontre prvi dolaze gosti. Loptu je iz blizine u gol ubacio Josip Barbarić. Do poravnanja Moslavina nakon odličnog ispucavanja Bartolca.
Njegova lopta u vršku napadu pronalazi Lilovca koji iz prve lagano prebacuje gostujućeg golmana. U nastavku susreta mreže su mirovale, sve do 82. minute kad Šaško odlično probija po boku, ubacuje loptu u kazneni prostor, gdje se Pižir najbolje snalazi i pored nemoćnog Bartolca zabija za pobjedu gostiju.
Moslavina je pokušala još jednom doći do izjednačenja, ali ostalo je premalo vremena.