HNŠK Moslavina – NK Croatia 4:2

by | ruj 29, 2020 | Vijesti

 Moslavina je uspjela prekinuti neugodan niz od četiri poraza i pobijediti na svom terenu Croatiu iz Hrastja. Gosti su prvi opasnije zaprijetili već u 3 minuti preko Cvitanovića ali njegov udarac otišao je kraj vrata. Cerovećki je u 23.minuti odlično asistirao  Šeniji za vodstvo Moslavine a onda na scenu nastupa Cvitanović. Prebrz za domaću obranu u 35. minuti ruše ga i sudac dosuđuje kazneni udarac. Nije se obazirao na staro pravilo da igrač nad kojim je napravljen Kazneni udarac ne puca, te njegov udarac odlazi preko grede. No Croatia je do poluvremena ipak izjednačila preko Bukala koji je odlično pogodio s više od 20 metara ipak izjednačava rezultat.

  U nastavku počinje kiša , a Moslavina nakon odlične akcije Cerovečkog i Batarela opet dolazi u vodstvo u 54 minuti. Šaško propušta priliku za izjednačenje u 57 minuti nakon odličnog prodora a ono što je on propustio radi ubrzo Šenija na drugoj strani i zakucava loptu pod prečku za 3:1. Gosti smanjuju zaostatak iz slobodnog udarca a onda nakon gužve na centru ostaju s igračem manje što im je dodatno otežalo lov za novim izjednačenjem. Cerovečki je u 87 minuti mogao sve riješiti no promašuje vrata sa pet metara udaljenosti nakon još jedne sjajne asistencije Batarela. Pobjedu Moslavine potvrdio je Cvrtila u sudačkoj nadoknadi.

S.N. – T. Pelin