HNŠK MOSLAVINA – NK LEKENIK 4:0

by | kol 29, 2023 | Glavna, Nekategorizirano, Vijesti

MOSLAVINA 4
LEKENIK       0

KUTINA, Gradski stadion. Gledatelja: 150.

Sudac: Danijel Rožanković (Glina), pomoćnici: Krunoslav Blažeković (Sisak) i Ivan Križe (Topolovac)

STRIJELCI: 1:0 Grgić (15), 2:0 Lilovac (67-11m), 3:0 Batarelo (77), 4:0 Lilovac (80)

MOSLAVINA: Kovačić, Crnoja (od 81. Gligić), Bajlović, Lilovac, Grgić, Res, Batarelo (od 81. Horvat), Milinković (od 60. Burić), Dajčar (od 60. Šenija od 68. Losso), Zavoral (od 60. Barišić), Škurla
Trener: Siniša Grubišić

LEKENIK: Dolački, Kihalić (od 46. Ivančić), Horvat, Raković, Sekulić, Grgić (od 62. Živčić), Kolarić, Jergović (od 81. Matijević), Kapac (od 46. Matić), Bunjevčević (od 46. Klečić), Gajdek
Trener: –
Igrač utakmice: Sandro Škurla

Prijeteljske utakmice nisu pravo mjerilo snage pa su navijači Moslavine s nestrpljenjem čekali početak prvenstva. I imali su što vidjeti!
Njihova momčad je vrlo uvjerljivo startala u novu sezonu i najavila velike stvari. U uvjetima za igru koji su zbog vrućine bili na granici regularnosti prvu priliku za domaćina i prečku Dajčara vidjeli smo već u 7. minuti.
Desetak minuta kasnije mladi Grgić probio se po desnoj strani i preciznicim udarcem sa 16 metara donio Moslavini vodstvo. Od gostiju u prvom dijelu nismo vidjeli ništa, ali nakon par izmjena probudili su se u nastavku i imali nekoliko dobrih prilika za izjednačenje. Kovačić je to sve poskidao i onda je Moslavina, kako je sunce slabilo, krenula punom snagom.
Prvo je Lilovac nakon opravdano dosuđenog kaznenog udarca povisio rezultat, da bi zatim Batarelo odličnim solo prodorom odveo Moslavinu na nedostižnih 3.0. Nakon jedne istrčane kontre i asistencije Burića Lilovac je postavio konačan rezultat ove utakmice.