HNŠK MOSLAVINA – NK LIBERTAS 1:1

by | lis 26, 2021 | Glavna, Vijesti

 

 

MOSLAVINA: Kovačić, Cvrtila (od 70.Grgić), Handanović, Lilovac, Kostović, (od 46.Dajčar), Batarelo, Barišić, Borić (od 46. Šenija), Burić, Slekovac, Vlajsović od (46 Milinković)
TRENER: Zoran Buinac

Još jedno loše izdanje Moslavine. Domaćin je bezvoljno ušao u utakmicu, bez prevelike želje, pa su gosti iz Novske ni krivi ni dužni poveli već u 12 minutu. Obrana Moslavine je bila neodlučna lopta je došla do Jagatića a on ju je uspio nekako progurati preko gol linije.

Kostović u 25. minuti promašuje čistu priliku za Moslavinu, zatim Borić glavom u 38. minuti puca zamalo pokraj stative ali do promjene rezultata nije došlo.
Na poluvremenu trener Buinac radi tri izmjene. To rezultira izjednačenjem u 54. minuti, a kada je u 59. Artić skrivio kazneni udarac i dobio drugi žuti karton, činilo se da će domaćin potpuno preokrenuti susret. No Batarelo slabo puca , a Dokuzović brani u preostalom vremenu Moslavina ne uspijeva slomiti hrabre goste iz Novske.
pritiskala je, stvorila je nekoliko poluprilika ali Dokuzović je sve to riješio bez problema.

T.PELIN   SN