HNŠK Moslavina – NK Ravnice 1:3

by | stu 24, 2020 | Vijesti

 Ravnice su nakon gostovanja u Kutini ostali jedina neporažena momčad lige. Moslavina je bila oslabljena izostankom nekih prvotimaca (Šenija, Cvrtila),kao i trenera Buinca koji se nalazi u samoizolaciji, a da sve za za domaćina krene po zlu pobrinuo se  već u 7. minuti Mihić. Odlično je pogodio iskosa sa ruba kaznenog prostora, vratar domaćih Kovačić bio je prekratak i lopta je od prečke odsjela u mreži.

Nekoliko minuta Moslavina je bila u šoku od toga da bi onda u 13. minuti Cerovečki i Batarelo povukli odličnu kontru. Batarelo je ušao u šesnaesterac i odigrao povratnu loptu  za Borića koji loše puca pokraj okvira. Baća dva puta u 28. i 30. minuti ozbiljno prijeti Bukovskom ali promjene rezultata nije bilo i na odmor se otišlo s minimalnim vodstvom gostiju.

U nastavku smo prvo vidjeli dobru priliku za Rebića koji slabo puca, a zatim slijedi novi pritisak Moslavine. U 51. minuti Glavurdić sam izlazi pred Bukovskog, puca pomalo brzopleto, pokraj vrata.

Već dvije minute nakon toga i Batarelo ozbiljno prijeti. I onda u jeku napada Moslavine, Magdić je slabo procijenio jedno loptu na centru igrališta, Mihić je uzima i, kreće prema vratima Kutinjana, vara Rekavića i plasira u suprotni kut. I akcija Ravnica za 0:3 bila je vrlo lijepa, iako možda sudac prije toga nije dosudio prekršaj na Batarelu. Moslavina je do kraja uspjela samo smanjiti zaostatak, nakon što je u kaznenom prostoru gostiju srušen Cerovečki.

 

T.Pelin

SN

 

Snimka utakmice

1. Poluvrijeme 

2. Poluvrijeme