HNŠK MOSLAVINA – NK SAVA RUGVICA 1976 1:0

by | ruj 27, 2021 | Glavna, Nekategorizirano, Vijesti

 

 

HNŠK MOSLAVINA – NK SAVA RUGVICA 1976 1:0

Strijelac : 1:0 Milinković (88)

Moslavina: Bartolec (od 46 Kovačić), Šenija, Cvrtila (od 74 Kovačević), Lilovac, Batarelo, Barišić (od 84 Borić), Burić, Dajčar (od 67 Milinković), Slekovac, Radošević, Vlajsović
Trener: Zoran Buinac

Moslavina je dominirala cijelu utakmicu pogodila dvije prečke i stvorila puno izglednih prilika ipak do pobijede i nova tri boda došla je tek u 88 minuti sjajnim udarcem  Milinkovića koji je je u 67 minuti ušao u igru. Trener Buinac dobro je pogodio s ovom izmjenom iako problem u efikasnosti u napadu tek treba riješiti.
Gosti nisu pokazali previše imali su i mnogo sreće no bili su vrlo blizu osvajanju boda na gradskom stadionu u Kutini. To čak ne bi bilo ni nezasluženo. Odličnu utakmicu odigrao je Slekovac ali epitet najboljeg igrača ovoga susreta ipak zasluženo pripada Milinkoviću.

T. Pelin

SN