HNŠK Moslavina – NK Stubica 3:0

by | stu 9, 2020 | Vijesti

Moslavina iz kolo u kolo izgleda sve bolje. Šteta što trener Buinac nije bio ovdje od početka prvenstva, jer kutinski bi klub sigurno bio u borbi za vrh tablice. U ovom kolu stradala je Stubica, solidna momčad koja se na trenutke pokazala opasnom, ali ipak ne u tolikoj mjeri da bi odnijela bod(ove) iz Kutine.

Čim je krenulo drugo poluvrijeme Grubušić u 16-ercu Stubice neoprezno udara Batarela i sudac Cikojević nije imao izbora. Siguran s bijele točke bio je upravo Batarelo. Moslavina je ovaj susret odigrala bez nekoliko standardnih prvotimaca (Cerovečki, Cvrtila, Glavurdić) pa su priliku dobili mlađi, što je najbolje isloristio Borić. Odigrao je odličnu utakmicu a u 61 minuti je nakon ubacivanja Brkića povećao vodstvo Moslavine na 2:0.

Gosti su se nakon toga otvorili što je u njihovoj obrani otvorilo velike praznine. Jednu takvu koristi Batarelo  u 90 minuti kada vrhunski proigrava Galogožu i ovom nije teško zabiti za 3:0

T.Pelin 

SN