HNŠK Moslavina – NK Sutla-Laduč 4:0

by | lis 26, 2020 | Vijesti

Moslavina je pritisnula od smog početka i prilike su se nizale pred vratima gostiju, koji su uglavnom bili orijentirani na kontre. Šenija i Cvrtila izlazili su sami pred gostujućeg golmana ali gola nije bilo sve do 24 minute, kad je jednu loptu ubačenu s desne strane u svoju mrežu zakucao Turk. Samo dvije minute kasnije umalo izjednačenje. Štok je ušao u 16-erac izbio sam pred Kovačića, koji njegov udarac odlično brani. Moslavina i do drugog pogotka dolazi po desnom boku nakon centaršuta  Šenija glavom zabija za 2:0. U 34 minuti gosti imaju korner a loptu sa gol crte izbija Kostović koji je odigrao odličnu utakmicu.

Početkom drugog dijela gostujući su igrači malo stisnuli, pokušali smanjiti zaostatak, no on se povećao.

U 53 minuti Cvrtila je izborio loptu na sredini terena dao je Šeniji koji vrača povratno za Batarela i Goričar je još jednom nemoćan.

Gosti se nisu predavali, i dalje su tražili pogodak što je otvorilo mogućnosti  Moslavini za brojne kontre ali Brkić je bio u dva navrata neprecizan u zadnjem dodavanju.

U samoj završnici konačan rezultat postavio je nakon odličnog solo prodora Cerovečki.

 

T.Pelin

SN

 

Snimka utakmice HNŠK Moslavina – NK Sutla -Laduč