HNŠK Moslavina – NK Topusko 2:1

by | tra 26, 2022 | Glavna, Vijesti

 

MOSLAVINA  2
TOPUSKO       1

KUTINA, Gradski stadion. Gledatelja: 120.
Sudac: Roksa (Farkašić), pomoćnici: Blagić i Krnic (Sisak)

STRIJELCI: 0:1 D. Abramović (3), 1:1 Batarelo (35), 2:1 Batarelo (50)

MOSLAVINA: Bartolec (od 46. Kovačić), Cvrtila, Handanović, Lilovac, Batarelo (od 87. Lončarević), Borić (od 46. Milinković od 68. Kostović), Burić (od 46. Šenija), Slekovac (od 46. Barišić), Dodić, Škurla, Vlajsović (od 64. Dajčar)
Trener: Zoran Buinac

TOPUSKO: Ig. Krmpotić, Ferderbar, Lukić, Sijerić (od 83. Piršić), D. Abramović (od 87. Plemenčić), Matić, Iv. Krmpotić, Komšić, Likarević, B. Abramović, Kaurić (od 65. Bogović)
Trener: Ivan Turkalj

IGRAČ UTAKMICE: Ante Batarelo

Puno teže nego što smo očekivali Moslavina je u subotu došla do pobjede protiv Topuskog.
Gosti su poveli već u 3. minuti iz svog prvog napada, a imali su u 11. još jednu odličnu priliku za povećanje vodstva. Sve ostalo bilo je u znaku Moslavine, koja je napadala, stvarala prilike, pogađala okvir gola, ali jedino je Batarelo uspio pronaći put do mreže Krmpotića. U 35. minuti odlično mu je za pogodak asisitirao Cvrtila, dok je u 50. Šenija odigrao dobru povratnu loptu u srce kaznenog prostora gostiju, a kapetan Moslavine pogodio je i drugi put za vodstvo domaćina i konačan rezultat ove utakmice.
Poslije vodećeg gola Moslavine Topusko je zaigralo ambicioznije i krenulo prema naprijed.
Stvorili su pritom nekoliko poluprilika, ali promjene rezultata više nije bilo. Moslavina je tako nastavila svoju veliku proljetnu seriju, a vjerujemo kako će njeni napadači imati više sreće u narednim susretima.