HNŠK Moslavina – NK Zelina 0:2

by | svi 10, 2022 | Glavna, Vijesti

MOSLAVINA  0
ZELINA          2

KUTINA, Gradski stadion. Gledatelja: 200.
Sudac: Rožanković (Glina), pomoćnici: Blažeković i Dolenec (Sisak)
STRIJELCI: 0:1 Yansane (18), 0:2 Šaško (79)

MOSLAVINA: Bartolec (od 46. Kovačić), Šenija (od 59. Dajčar), Grgić (od 59. Radošević) Cvrtila 8od 78. Horvat), Handanović, Lilovac, Burić, Slekovac, Dodić, Škurla, Vlajsović (od 78. Kostović)
Trener: Zoran Buinac

ZELINA: Klepac, Yansane, Jantoljak, Mrazović, Garić, Koščec, Haramina, Juren (od 89. Kramarić), Simeunović, Glibo (od 74. Sambol), Šaško Trener: Branimir Šepić
IGRAČ UTAKMICE: Mohamed Yansane

Zelina je prekinula čudesan niz Moslavine ovog proljeća. Domaćin bez energije, bez prave ideje u ovom susretu, gosti orijentirani na kontre i vrlo uspješni u tome. U 18. minuti obrani Moslavine pobjegao je Yansane, koji je i inače u paru sa Simeunovićem radio pravi nered na polovici domaćih. Lilovac je dva puta bio u prilici da izjednači rezultat, u 34. i u 55. minuti, ali oba puta Klepac je obranio njegove udarce. Točku na i stavio je u 79. minuti Šaško, nakon (pogađate!) još jedne kontre Zeline.