HNŠK Moslavina – Sloga 5:0

Nakon današnje utakmice prva momčad zasjela je na prvo mjesto 1.ŽNL SMŽ!!! Zgodicima Lončarevića x2, Horvata, Zorka i Gaše ostvarena je uvjerljiva pobjeda protiv do danas vodeće momčadi NK Sloga. Tijekom čitavog susreta Moslavina je dominirala i nizala prilike, dok su gosti uspjeli tek jednom ozbiljnije zaprijetiti koncentriranom Kovačiću. Obrana gostiju do određene razine funkcionirala je sve do namjernog igranja rukom gostujućeg igrača u vlastitom 16-tercu. Trener Šeperac zahvaljuje se igračima na borbenosti i zalaganju, a zahvaljujemo se i publici na dobroj posjeti. Iznad svih MOSLAVINA!

 

Strijelci:

Lončarević Luka  (41`, 46`)

Horvat Luka  (58`)

Zorko Antonio  (73`)

Gašo Marko Antonio (75`)

 

[event_details 6864]

[event_results 6864]

[event_performance 6864]