HNŠK Moslavina – ŠNK Banovac 7:1

by | ožu 7, 2022 | Glavna, Vijesti

KUTINA, Gradski stadion.

Gledatelja: 100.

Sudac: Svjantko (Novska), pomoćnici: Jovanović (Novska) i Tomić (Okoli)

STRIJELCI: 0:1 Gomaz (10), 1:1 Vlajsović (32 – 11 m), 2:1 Vlajsović (51 – 11 m), 3:1 Dajčar (59), 4:1 Batarelo (61), 5:1 Lilovac (63), 6:1 Škurla (68), 7:1 Škurla (90+)

MOSLAVINA: Bartolec (od 46. Kovačić), Šenija (od 46. Dajčar), Cvrtila, Handanovoć (od 72. Kostović), Lilovac (od 72. Milinković), Batarelo (od 72. Kovačević), Burić (od 67. Barišić), Dodić, Slekovac, Radošević, Vlajsović (od 67. Škurla)

Trener: Zoran Buinac

BANOVAC: Majcek (od 81. Žugaj), Pranjić, Avramović, Gomaz, J. Ban, Baron, Filipović, Bakšić (od 46. Horvatin), Muža (od 79. Milatović), A. Ban, Ćosić

Trener: Dario Žinić

CRVENI KARTON: Josip Ban (78. – namjerno udaranje suparnika)

IGRAČ UTAKMICE: Dario Cvrtila

 

Domaćin je opasno zaprijetio već u 1. minuti preko Batarela, ali odlično je reagirao gostujući vratar Majcek.
Moslavina je dominirala i onda u 10. minuti dozvolila Banovcu da razvije kontranapad iz kojeg gosti dolaze u vodstvo.
Nakon toga opet ista slika, napadi Moslavine, ali bez konkretnog učinka. Da Cvrtila nije srušen u 31. minuti u kaznenom prostoru pitanje je koliko bi dugo čekali na izjednačenje. Ovako je Vlajsović s 11 metara snažnim i preciznim udarcem poravnao rezultat. Cvrtila je iznudio i drugi kazneni udarac za domaćina u 51. minuti, a precizan je još jednom s 11 metara bio Vlajsović. Gosti kao da su nakon toga ostali bez snage i motiva, pa su do kraja susreta primili još 5 pogodaka. Posljednja dva postigao je Sandro Škurla, povratnik u momčad nakon teške ozljede. Moslavina je tako uvjerljivo ušla u nastavak prvenstva i sad nam ostaje da vidimo kako će izgledati u sudarima s vodećim ekipama lige.