Nogometaši HNŠK Moslavina uspjeli su svladati posljednju prepreku na putu do povratka u IV. HNL – središte. Na izvrsno popunjenim tribinama Gradskog stadiona u uzvratnoj utakmici kvalifikacija Moslavina je slavila rezultatom 4:1 i tako uspjela nadoknaditi negativan rezultat iz Karlovca. Većinu susreta Moslavina je imala terensku inicijativu, dok su gosti prijetili po lijevoj strani preko vrlo dobrog Kurečkog. Moslavina u vodstvo dolazi preko raspoloženog Horvata, a vrlo brzo na 2:0 rezultat podiže jedan od najboljih pojedinaca susreta Miško. Nakon promašene prilike za povećanje vodstva Moslavine, gosti iz kontre smanjuju rezultat 2:1 pred sam kraj poluvremena. U nastavku susreta nakon prekršaja na Mišku, s 11m. precizan je Horvat, a do končanih 4:1 dolazi nakon prolaska Cvrtile po lijevom boku čiji ubačaj u vlastitu mrežu skreće igrač gostiju. Ovom prilikom čestitamo treneru, momčadi i vodstvu na ostvarenju zacrtanog cilja i povratka u 4 ligu. Jesen nam tako donosi sisačku Segestu, Mladost iz Petrinje, Karlovac, Zelinu i niz kvalitetnih momčadi. Hvala što nas pratite i lajkate – iznad svih – MOSLAVINA! 

BG

 

 

 

[event_details 8284]

[event_results 8284]

[event_performance 8284]