VIDEO: Nogometaši Moslavine krenuli u proljetni dio sezone ogromnim bodom protiv vodećeg Udarnika

 

Nogometaši Moslavine krenuli su u proljetni dio sezone ogromnim bodom protiv vodećeg Udarnika. Na svom travnjaku odigrali su hrabru utakmicu koja je radost malobrojnih gledatelja završila s 1:1. Nakon utakmice narančasti su slavili kao da su osvojili sva tri boda, a Kurilovčani nisu bili baš presretni bodom u gostima mada ni za nekakvo veliko nezadovoljstvo nije bilo razloga. 

 

Gol Dejana Turkalja i izjave trenera Večerića i igrača utakmice Mihaela Barišića

MOSLAVINA – UDARNIK 1:1

KUTINA Stadion Športski park. Igrano 4. ožujka 2017. od 15 sati. Gledatelja 120. Sudac: Alen Hrgović. Pomoćnici: Tvrtko Jureša i Marko Osvaldić. Četvrti sudac: Vlatko Jurešić (svi iz Zagreba). Delegat: Ante Jelić.

STRIJELCI: 1:0-Turkalj (27), 1:1-Brajko (42).

MOSLAVINA: Krizmanić-Turkalj, Rekavić, Oliveria, Milinković-Oršić, Kraljević, Barišić, Emini-Lončarević (od 72. Tomek), Grgić (od 90. Rapljan).
TRENER: Dario Večerić

UDARNIK: Kranjčec-Mihanović, Milanović, Petković, Šarić-Stojić, Džaja-Ramljak (od 46. Grdenić), Kelava (od 73. Kelihar), Brčić-Brajko (od 71. Pralas).
TRENER: Boris Perković

IGRAČ UTAKMICE: Mihaela Barišića

Cijelu snimku utakmice možete pogledati dolje:

[gdlr_video url=https://youtu.be/aM8SLObdvBo ]

Dunja.in