Napustio nas je naš tatek.

Rudolf Krznarić rođen je 01. siječnja 1939. godine u Ilovi. Od rane mladosti je bio vezan uz sport tako da je osim u nogometu ostavio traga i u kuglanju, stolnom tenisu ali i kao vozač relija. Više od 50 godina je bio stalni dopisnik Večernjeg lista i Sportskih novosti. Surađivao je i s drugim dnevnim listovima (Slobodna Dalmacija, Novi list,…). Od 1970. godine stalni je zaposlenik Moslavačkog lista gdje je dočekao i mirovinu.

Nogometnu karijeru je započeo kao igrač NK Garić. Po završetku iste postao je nogometni sudac a kasnije i nogometni delegat. Bio je vrlo aktivan i kao sportski djelatnik. Bio je tajnik NK Moslavine i NS Kutina. Njegovu kvalitetu je prepoznao i HNS te je i tamo obavljao mnoge funkcije.

Dragi Ruda, hvala ti za sve što si učinio za ovaj grad i njegove građane.

Sprovod Rudolfa Krznarića održat će se u Ilovi u utorak 21. studenoga u 14,30.