Mlađi Pioniri i Pioniri 100%

by | ožu 26, 2019 | Škola Nogometa, Vijesti

??Sunčani vikend je prošao i red je da objavimo i informacije obasjane suncem…??

 

U 1. NL središte za mlađe pionire i pionire ugostiili smo NK Sesvete i tek u 23. kolu ostvarili stopostotan učinak.
Mlađi pioniri su apsolutno iznenadili uvjerljivom pobjedom 4:1. Gosti su vjerojatno očekivali laganu pobjedu jer u jesenskom susretu su glatko pobijedili, no nešto se pitalo i naše igrače koji su uspjeli zabiti 4 zgoditka i ostvariti vrlo vrijednu pobjedu.

https://youtu.be/QGPlD3njhW0

Nakon toga su na teren izašli pioniri koji su ostvarili pobjedu 2:1, nakon što su gubili na poluvremenu 0:1.
U 2. poluvremenu su relativno rano uspjeli izjednačiti, dok je pobjednički pogodatak postignut iz udarca sa 11 metara u 69. minuti utamice da je kazneni udarac ispravno dosuđen može se vidjeti na snimci jer su gostujući navijači uvjerenja da isti nije postojao….

 

https://youtu.be/kBmEqvPTdjk

 

Slijedeći vikend slijedi gostovanje protiv HNK Gorica.

Prstići su u subotu odigrali turnir u Petrinji i osvojili 4. mjesto. U grupnom dijelu pobijedili su Banovac iz Gline 4:2, a golove su zabili Bartol Baneković 1, Patrik Solenički 1, Ignacije Marić 1 i Antonio Rendulić 1. Zatim su igrali protiv jače momčadi domaćina Petrinja 2 i uz loše i domačinsko suđenje domaćeg suca izgubili 4:2 (golove zabio Fran Kovačević 2). U zadnjoj utakmici u grupi pobjeda protiv ekipe TŠK iz Topolovca 3:0 uz 2 gola Dominika Sabe i 1 Bartola Banekovića. 
U četvrtfinalu pobjeda protiv slabije ekipe Petrinje 1 rezultatom 5:0 (golove zabili 2 Patrik Sijarto, 1 Ignacije Marić, 1 Luka Babić i 1 Patrik Solenički). U polufinalu poraz od pobjednika Turnira Petrinje 2 rezultatom 1:3 (gol za naše lavove zabio Fran Labus). U utakmici za 3. mjesto minimalni poraz od Segeste 0:1

Limači su gostovali u Garešnici , odigrali prijateljsku utakmicu i upisali poraz 3:2

 

sitnooo mi vezzzi

#SitnoMiVeziMoslavinoMoja