Najbolji sportaši Grada Kutine za 2017. godinu


Elena Pazman (AK Moslavina) i Karlo Ciban (AK Moslavina) proglašeni su najboljim sportašima Grda Kutine u 2017. godine. Ženska ekipa Boks kluba Kutina proglašena je najboljom ženskom ekipom, a NK Vatrogasac najboljom muškom ekipom. Najbolji trener u 2017. godini je Josip Cerovec (Kick boxing klub Kutina).

Dodijeljena su i priznanja zaslužnim sportskim djelatnicima Milanu Šparavcu i Borislavu Gutrungu.

Ivanu Desiću Zajednica sportskih udruga Grada Kutine dodijella je posebno priznanje za životno djelo.

Priznanja su dodijeljena i mladim sportskim nadama: Monika Sikaček i Marta Krunić (RK Lonia), Ana Jakić, Ivona Gršeta (AK Moslavina), Bruno Bartolec, Ivan Bajlović (HNŠK Moslavina), Marin Gulija, Marko Prelčec (NK Šartovac), Antonio Ozimec (Aero klub Osa, Lovro Barta, Mario Zakić (RK Moslavina)

Priznanja za perspektivne sportaše dobili su: Dora Bogić (AK Moslavina), Doris Magdić (Kickboxing klub Kutina, Marko Majer (AK Moslavina) i Fran Lončarić (RK Moslavina.

 

Nagrađenim sportašima i djelatnicima u sportu čestitali su Damir Korica, predsjendik Zajednice sportskih udruga Grada Kutine i Zlatko Babić, gradonačelnik Kutine.

 

Kutina.hr