MOSLAVINA IZGUBILA U FINALU “MEMORIJALNOG TURNIRA HRVATSKIH BRANITELJA PAKRAC – LIPIK”

by | kol 16, 2021 | Glavna, Vijesti

U finalu turnira između domaćina Hajduka i Moslavine igrači Hajduka su utakmicu otvorili bolje i sa dvama pogocima otišli na odmor. U nastavku je Moslavina smanjila rezultat ali do kraja susreta nije uspjela izjednačiti pa je naslov pobjednika turnira pripao Hajduku.

Za najboljeg golmana turnira proglašen je Antonio Kovačić

U sastavu Moslavine za ovaj turnir su igrali: Antonio Kovačić, Marko Korica, Anes Handanović, Krunoslav Lilovac, Ante Batarelo , Mihael Barišić, Toni Kovačević, Andrej Burić, Bojan Milinković, Dario Dajčar, Ivan Slekovac, Bruno Bartolec, Dario Cvrtila, Nikola Kostović, Mihael Baić, Marko Antonio Gašo i Bruno Vlajsović, pod vodstvom trenera Zorana Buinca.

NK HAJDUK Pakrac – HNŠK MOSLAVINA   2:1

 

 

Više