Moslavina – Lekenik 0:3

by | ruj 21, 2021 | Glavna, Vijesti

Moslavina: Bartolec, Šenija (46 Dajčar)), Korica (od 46 Milinković), Handanović, Lilovac, Batarelo, Barišić (od 73 Kostović), Burić Slekovac, Radošević, Vlajsović (od 66 Kovačević)

Trener: Zoran Buinac

Gosti su dobro iskoristili sve slabost Moslavini, prije svega one u obrani, iako ni napadačke nisu zanemarive, te joj nanijeli prvi poraz u sezoni. I to težak poraz. Rajković je pobjegao domaćoj obrani u 25 minutu i lakoćom ušao u kazneni prostor, gdje ga je sa leđa srušio Korica. Siguran je sa bijele točke bio Balen. Pet minuta kasnije Moslavina ima dobru priliku za izjednačenje. Po boku se dobro probija Korica i daje povratnu loptu za Vlajsovića koji puca ravno u vratara Zagorca. U nastavku još veća šansa za izjednačenje  nakon što i domaćin u 52. minuti ima kazneni udarac. Batarelo pogađa vratnicu a kazna stiže odnah u sljedećem napadu Lekenika kad Hamzagić glavom šalje loptu u mrežu Bartolca. Potvrdu pobijede gostiju donosi odličnim solo prodorom Raković u 77. minutu i tako stavlja točku na ovu iznenađujuće lošu predstavu kutinskih nogometaša.

T. Pelin

SN