MOSLAVINA – MRACLIN  3:0

by | stu 9, 2021 | Glavna, Vijesti

MOSLAVINA – MRACLIN  3: 0

KUTINA, Gradski stadion. Gledatelja: 70.

Sudac: Čerkez (Vrbovec), pomoćnici: Jukić (Farkaševac) i Bukovčan (Cubinec)

STRIJELCI: 1:0 Radošević (5), 2:0 Šenija (20), 3:0 Vlajsović (79 – 11 m)

MOSLAVINA: Bartolec, Šenija (od 70. Milinković), Cvrtila (od 80. Korica), Handanović, Lilovac (od 86. Kostović), Batarelo, Burić, Dajčar (od 70. Vlajsović), Slekovac, Radošević
Trener: Zoran Buinac

Borbenost i želja igrača Moslavine urodili su plodom već u 5. minuti, kad Radošević odlično ulazi u kazneni prostor gostiju i zakucava loptu u suprotni kut.
Šenija, koji je promašio nekoliko dobrih prilika, povećava vodstvo domaćina u 20., a samo tri minute nakon toga Sonny Boy Dražić brani udarac Lilovca iz neposredne blizine i tako spašava goste od potpunog potopa.
Mraclin je prijetio uglavnom iz prekida, a do gola skoro dolazi u 38. minuti kad Bartolec prvo brani udarac Roginića, a zatim ispušta loptu koju gosti nisu uspjeli ubaciti u mrežu. Novi slobodnjak gosti imaju već duboko u sudačkoj nadoknadi. Sa 17 metara opet puca Roginić, ali pogađa nekoga u živom zidu i lopta odlazi zamalo preko gola.
U nastavku susreta prvo Batarelo pogađa stativu u 56. minuti, nakon prodora Cvrtile po boku. Gosti odmah uzvraćaju kontrom, ali Bartolec brani.
Utakmica je riješena u potpunosti u 77. minuti kad obrana Mraclina prekršajem zaustavlja Cvrtilu, a sudac Čerkez pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Vlajsović.
Gosti su pokušavali doći do počasnog pogotka, Milatović je pogodio i vratnicu, a sve ostale njihove pokušaje zaustavio je Bartolec. Sve u svemu zaslužena pobjeda Moslavine, kojoj zbog žutih kartona u sljedećem kolu neće na gostovanju u Kerestincu kod NK Topa moći nastupiti nekoliko standardnih igrača.