NK ZELINA-HNŠK MOSLAVINA 4:3

by | ožu 13, 2023 | Glavna, Vijesti

NK ZELINA-HNŠK MOSLAVINA 4:3
U pravoj muškoj utakmici protiv vodećih na tablici, naša ekipa pružila je odličan otpor i dobro namučila domaćine da dođu do pobjede. Prvi gol na utakmici pao je u 4. min, kada je Burić sam pospremio loptu u svoju mrežu. Nakon toga naša ekipa dominira terenom i stvaramo prilike, ali nismo uspjeli iskoristiti prilike koje smo imali. Zatim hladan tuš i domaćini zabijaju za 2:0. Nema predajee i pred sami kraj poluvremena, Lilovac fantastičnim pogotkom vraća Moslavinu u igru. U drugo poluvrijeme ušli smo sjajno i sa brza 2 gola Lilovca, dolazimo do vodstva. Sve se činilo kako će utakmici otići u našu korist, ali popuštamo u obrani i domaćini sa 2 gola dolaze do po svemu sudeći zaslužene pobjede.
Naša ekipa teško je prihvatila ovaj poraz, ali smo i ponosni što se nismo predali nakon gubitka od 2:0, gdje smo pokazali karakter i vratili se među žive. Nikad poraz, samo lekcija! Svima želimo čestitati i domaćima i gostima na fer i korektnoj igri, te zaželiti puno sreće u daljnjem nastavku prvenstva.
IZNAD SVIH! MOSLAVINA! 🧡