U 20. kolu Moslavina je svladala NK Gaj rezultatom 2:1.

U zanimljivoj utakmici golove za domaćina postigli su Luka Lončarević u 2 minuti utakmice, a u 28 minuti za 2:0 zabija Luka Grgić. U drugom poluvremenu blaga inicijativa gostiju koji u 49 minuti preko Vujice smanjuju za 2:1 što i ostaje krajnji rezultat utakmice.

Trener Večerić može biti zadovoljan pomacima u igri čitave momčadi, kao i angažmanom svojih igrača.

Slijedeće kolo Moslavina putuje na gostovanje kod Libertasa iz Novske.

Pogledajte golove i izjave igrača Luke Lončarevića i trenera Daria Večerića.

Sastavi:

Moslavina: Baranček, Kraljević, Semin, Turkalj (Milinković), Grgić, Oršić, Zorko (Kovačić), Miško, Rekavić, Oliveira, Lnčarević

Gaj: Škof, Vojakovć (Dumbović), Kralj, Krpanec, Trčak (Galić), Jurina, Vujica, Bobinec (Dumbović), Blagec, Hmelina (Kuharić), Benčić

 

Dunja.in

[event_details id=”5682″ align=”none”]

 

[event_blocks id=”undefined” title=”” team=”3992″ league=”79″ season=”80″ venue=”81″ status=”default” date=”default” day=”” number=”1″ orderby=”default” order=”DESC” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

 

 

[event_performance 5682]