špansko-moslavina 2:4

Bravo Narančastiiiiiiii Hnšk Moslavina je danas pobijedila drugoplasiranu ekipu MŽNL središte Špansko u gostima s velikih 4:2 te se tako iskupila za subotnji poraz od Poleta. Više: http://dunja.in/nogometasi-moslavine-pobijedili-spansko-te-obnovili-nadu-ostanak/

Objavljuje Dunja.in – Kutinski Dnevnik u Srijeda, 17. svibnja 2017.

 

Nogometaši Moslavine danas su pobijedili drugoplasiranu ekipu MŽNL središte Špansko u gostima s velikih 4:2 te su se tako iskupili za subotnji poraz od Poleta. Novi trener Kristijan Trbojević može biti zadovoljan jer je startao velikom pobjedom koja daje novu nadu Narančastima za ostanak u ligi.

Strijelci za Moslavinu bili su Lončarević, Oršić, Cvrtila i Milinković.

Libertas je danas zabilježio još jedan poraz u nizu te tako dozvolio Kutinčanima da s 27 bodova zasjednu na 14. mjesto na tablici. Moslavina 4 utakmice prije kraja za Poletom zaostaje samo 4 boda.

 

Dunja.in