Nogometaši Moslavine jučer su pobjedom 1:2 u Radoboju osvojili 3 boda i tako prestigli domaćina koji je do jučer držao pretposljednje mjesto na tablici s 2 boda više. Pogotke u mrežu Radoboja postigli su Miško i Kreljević. Moslavina nakon 19 odigranih utakmica s 11 bodova drži 15. mjesto i nije više posljednja. 

NK Polet izgubio je na svom terenu od ekipe Špansko, te tako, kao što možete vidjeti na tablici, sada Narančastima bježi 11 bodova. Libertas je izgubio u Zagrebu od Zagreba II, pa su i Novljani ostali na 24 boda. Moslavini ne preostaje ništa drugo nego pokušati osvojiti što više bodova, te tako do kraja prvenstva pokušati uhvatiti priključak za spomenutim ekipama.

Sljedeće 20. kolo Narančasti dočekuju Gaj na svom travnjaku.

 

Dunja.in

[event_blocks id=”undefined” title=”” team=”3997″ league=”0″ season=”0″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”1″ orderby=”default” order=”DESC” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_performance id=”5643″ align=”none”]