Nakon jučerašnjeg sastanka I.O. kluba, donosimo vam najvažnije donesene odluke. Većina odluka odnosi se na rad škole nogometa i na tehničku organizaciju daljnjeg funkcioniranja kluba. Važno je spomenuti kako će  svi igrači  mlađih kategorija uskoro imati potpisane ugovore s klubom koji će jasno definirati prava i obveze svih članova kluba. Isto tako vezano uz školu nogometa, klub je odlučio članarine proširiti na sve mlađe kategorije što do sada nije bio slučaj. Usvojen je i prijedlog rada trenera po kategorijama. U sezoni koja je pred nama treneri po kategorijama su : trener vratara – Antonio Kovačić, prednatjecatelji – Željko Mezak, prstići – Dario Večerić, limači 2 – Dalibor Dokmanić, limači 1 – Damir Štimac, pioniri središte – Vladimir Balgač, ml.pioniri – Kristijan Trbojević, st. pioniri – Goran Puljarić, kadeti – Ernest Nemeš, juniori – Vilim Šiprak. Službeno je potvrđen i novi trener prve momčadi – Tihomir Šeperac, koji se i ovom prilikom zahvalio na ukazanom povjerenju i najavio kvalitetan rad i pohod na prvo mjesto. U tijeku  je i preuređenje klupskih prostorija i popratnih objekata, pa će tako naš najdraži klub u  svježem narančastom ruhu krenuti prema novoj sezoni  2017/18.