PREMINUO KRUNOSLAV ČUČEK

by | lis 10, 2021 | Glavna, Škola Nogometa, Vijesti

Svim prijateljima sporta i nogometa u Kutini, s tugom javljamo o smrti našeg dragog dugogodišnjeg trenera mladeži gospodina Krunoslava Čučeka. Počivao u miru Božjem.
HNŠK Moslavina
Iz monografije Stjepana Baloga:
“Krunoslav Čuček u klub dolazi 1966.g. iz novljanskog Jedinstva. Igrao je na mjestu desne spojke, poznat po preciznom i jakom udarcu, specijalist za izvođenje slobodnih udaraca. Igrajući u Moslavini ukupno je postigao preko 150 golova. U Moslavini nastupa do 1975.g. i u tom razdoblju s klubom više puta osvaja prvenstvo i Kup područja, a pet puta sudjeluje u kvalifikacijama za Zagrebačku zonu. Završetkom igračke karijere, završava trenersku školu i posvećuje se treniranju najmlađeg uzrasta. Nakon uspjeha s mlađim kategorijama 1979. i 1985. godine trener je pionirske reprezentacije Hrvatske. Vodio je i najmlađu selekciju NSZ Regije, te reprezentaciju SMŽ. Trenirao je i juniore i kadete Moslavine, te u nekoliko navrata seniorsku ekipu.”