Prstići HNŠK Moslavina su tijekom vikenda sudjelovali na dva vrlo jaka turnira u malom nogometu.

Prvo su u subotu igrali u četvrtfinalu 4, Božičnog kupa u Čakovcu gdje su nakon grupne dvije pobjede i jednog poraza, u četvrtfinalu turnira izgubili od NK Maribora sa 2:0, kluba čiji je seniorski sastav igrao u UEFA Champions League.

 

Dan kasnije, u nedjelju 17.12.2017. prstići su suverenim nastupom i nadahnutom igrom osvojili Winter Indoor Cup-a Garešnica 2017.

Nakon osvojenog prvog mjesta u grupi ( 0:0 sa ekipom NO Limit iz Virovitice, 1:1 sa ekipom Hajduk iz Pakraca te pobjedom 1:0 nad ekipom Vrbovca ), prstići HNŠK Moslavina su redom pobjeđivali u četvrtfinalu ekipu Daruvara sa 2:0, u polufinalu ekipu domaćina Garić sa 1:0, te na kraju u finalu deklasirali ekipu Bjelovara sa 4:1.

 

Za najboljeg igraća turnira proglašen je kapetan HNŠK Moslavina Adrian Ivano Losso.

 

Ekipa HNŠK Moslavina nastupila je u sastavu : Jakov Zavoral, Ivan Iličić, Adrian Ivano Losso, Vid Kalina, Matia Jozanović, Jakov Mažar, Vito Jurčević, Luka Cerovec, Tin Poljak, Fran Podhraški, Matija Hlebec i Dejan Slavujević  pod dirigentskom palicom trenera Darija Večerića.