Rezultati za vikend

by | ožu 13, 2019 | Vijesti

??Vikend je pri kraju i slijedi nova objava sa rezultatima naših selekcija??

U subotu su prijateljske nastupe imali prstići i limači.

Prstići su golovima Thomasa Weisera i Frana Kovačevića pobjedili Moslavac iz Popovače 2:1.

Limaći su odigrali 2 utakmice sa dvije ekipe. Jedna je uvjerljivo pobjedila Garić iz Garešnice 3:0 zgodicima Fran Ivana Veltruskog,Borne Mikuličića i Vite Jurčevića.Druga ekipa limača nije bila uspješna , bolji je bio Šnk Šartovac 6:3. Golove su zabili Matia Jozanović, Sven Sabo i Karlo Tomac.

Nedjelja je donijela rezultate sukladno vremenskim prilikama, od sunca do naoblake sa vjetrom…

U 21. kolu 1. NL središta Zagreb za mlađe pionire i pionire ugostili smoŠkola nogometa mladeži NK Naftaš Ivanić iz Ivanić Grada.

Mlađi pioniri su odigrali utakmicu bez golova protiv protivnika koji se mogao pobijediti, sa nekim poluprilikama koje nisu iskorištene i rezultat je takav da bi se moglo slobodno napisati da su izgubljna 2 boda.

Pioniri su u utakmici pobjedili sami sebe. Gosti su postigli zgoditak iz poklonjene šanse i naravno da su to iskoristili. Mi svoje prilike za postizanje zgoditaka nismo i gosti odlaze kući sa poklonom od 3 boda.

Juniori su odigrali prijateljsku utakmicu protiv NK Bjelovar i izgubili 1:4. Jedini zgoditak za nas je postigao Burić.

Slijedeći tjedan donosi nove izazove….

#SitnoMiVeziMoslavinoMoja#