Moslavina – Ponikve 2:1 Nakon lavovske borbe Moslavina je uspjela uzeti sva 3 boda protiv drugoplasirane momčadi prvenstva Ponikvi iz Zagreba. Gosti rano dolaze do vodstva nakon dosuđenog jedanaesterca. U drugom poluvremenu Moslavina igra znatno odlučnije i nižu nekoliko izrazitih prilika (Cerovečki) i rezultat pritiska je izjednačenje preko Lončarevića na početku poluvremena. U nastavku ponovo pritisak Moslavine koji je u 82. minuti urodio plodom. Nakon odlično izvedenog slobodnog udarca Cerovečkog s 20 metara i vratnice, najbolje se snalazi Turallj koji postavlja konačan rezultat utakmice 2-1. U nekoliko intervencija sigurnost je na vratima Moslavine pokazao odlični Moguljak. Napomenimo kako je momčad Moslavine u prva tri kola nastavka osvojila više bodova nego čitavu polusezonu koja je iza nas. Već u ponedjeljak
na rasporedu je utakmica Moslavina – Ogulin koja se igra s početkom u 14h. Čestitke igračima i treneru na borbenosti i zalaganju. Isto tako čestitamo i gostujućim navijačima koji su tijekom čitavog susreta korektno bodrili svoj klub.

B.G.