Nakon turbulentnog razdoblja u klubu po svršetku sezone, situacija se polako stablizira, a vođenje prve momčadi preuzeo je kutinski strateg Dario Večerić kojemu želimo puno sreće i sportskog uspjeha s prvom momčadi. Veliki nogometni entuzijast i pozitivni trenerski duh voditi će prvu momčad u nadolazećoj sezoni MŽNL Središte. U prvoj pripremnoj utakmici za novu sezonu Moslavina je svladala momčad Nk Mladost iz Cernika rezultatom 1 – 6. Golove za  Moslavinu postigli su:  Jasmin Lekaj, David Kacaj, Danko Cerovečki 2, Matej Šulc i Matej Kraljević. Trener Večerić zadovoljan je igrom cijele ekipe, a mora se pridodati kako su momčadi nedostajali Doqi, Gligić, Škarica, Zvonar i Bertović.  Polako se riješava i igračka križaljka za sezonu koja je pred nama, a o svemu ćete biti pravovremeno obavješteni.