Veterani prvaci Hrvatske!

by | lis 2, 2023 | Glavna, Vijesti

Moslavina iz Kutine veteranski prvak Hrvatske

02.10.2023.

Moslavina iz Kutine veteranski prvak Hrvatske

Foto: Arhiva HNS

Moslavina iz Kutine veteranski je prvak Hrvatske na 23. izdanju, održanom proteklog vikenda u Rovinju i Rovinjskom selu u organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza.

Kutinjani su u finalnom susretu bili uspješniji od veterana zagrebačke Trešnjevke rezultatom 3:1 i nakon prošlogodišnjeg trećeg mjesta u Metkoviću ove godine potpuno zaslužno osvojili prvo mjesto.

Treće mjesto osvojili su veterani VHNK Dubrovnik, koji su poslije izvođenja jedanaesteraca bili uspješniji od momčadi Jadran Poreč 5:4.

 

Foto: Arhiva HNS

 

Najbolji igrač turnira je Ante Batarelo iz pobjedničke momčadi Moslavine, odakle dolazi i najbolji strijelac Danko Cerovečki s četiri postignuta pogotka, dok je najbolji vratar Mate Zubak iz veterana Trešnjevke. Na prvenstvu su sudjelovale rekordne 33 momčadi.

Prvenstvu u Rovinju prisustvovala je i delegacija Hrvatskog nogometnog saveza koju su predstavljali dopredsjednik Mario Smodlaka, ujedno i predsjednik Komisije za veteranski nogomet HNS-a (Milan RukavinaGašpar BegonjaŽeljko StipanićDražen ŠimunićTomo PrširMilan ŠpanjićNenad Stražanac – tehnički tajnik, Robert Uroić – glavni tajnik), predsjednikovi savjetnici Zorislav Srebrić i Stjepan Merkaš, te glavni tajnik Nogometnog saveza istarske županije Robert Fonović. Brigu o suđenju vodio je Šime Vukić, član komisije Nogometnih sudaca HNS-a.

 

Foto: Arhiva HNS

 

https://hns.family/vijesti/27011/moslavina-iz-kutine-veteranski-prvak-hrvatske/