Moslavina – Ogulin 3:0 Nogometaši Moslavine došli su danas do nova 3 boda u zaostaloj utakmici koju su protiv Nk Ogulin. Moslavina ranim zgoditkom Lončarevića dolazi u vodstvo, a premoć na terenu dolazi do izražaja u 29. min. kada nakon gužve u petercu gostiju Samuel glavom zabija za 2:0. Konačan rezultat utakmice postavlja Kraljević zgoditkom s 11m. nakon što je u 16-tercu gostiju srušen kapetan Cerovečki. U drugom poluvremenu trener ečerić vrši brojne izmjene, a domaćin u nekoliko izglednih prilika ne uspjeva povećati vodstvo. U posljednjoj minuti susreta Cerovečki pogađa vratnicu od koje se lopta odbija iza linije gostujućeg vratara, no sudac ne pokazuje na centar. 

Ovo je četvrta pobjeda Moslavine od 5 susreta okliko ih je odigrano u nastavku prvenstva. Već za tri dana na istom mjestu u isto vrijeme slijedi nova borba za bodove. U goste nam dolazi Libertas.

B.G.