Prstići HNŠK Moslavine su nastavili sa dobrim rezultatima na zimskim turnirima tijekom školskih praznika. Nakon osvojenog prvog mjesta na  Winter Indoor Cup-u Garešnica 2017, prstići HNŠK Moslavina (godište 2009. i mlađe) su na zimskom turniru u Novskoj koji je završio 06.01.2018. osvojili drugo mjesto bez primljenog zgoditka uz gol razliku 29:0. Nakon 3 pobjede u grupi ( Hajduk Pakrac sa 13:0, Moslavac Popovača 3:0 i Mladost Petrinja 8:0), u polufinalu su pobijedili Slavonac Lipovljani sa 5:0, da bi u finalu protiv Libertasa iz Novske nakon 0:0 u regularnom dijelu, izgubili u izvođenju penala sa 2:1.  Najbolji strijelac turnira je bio Matia Jozanović iz ekipe HNŠK Moslavina.

 

Dva dana kasnije, u ponedjeljak, 08.01.2018. prstići HNŠK Moslavina su na turniru Križ Zima 2018. ponovno osvojili drugo mjesto ovog puta sa grupnim pobjedama protiv Moslavca Popovača 3:0, Naftaš Ivanić 2  3:0 i neriješenim rezultatom protiv Mladost Petrinja 1:1. U polufinalu deklasirana je ekipa Čazme sa 5:0, da bi u finalu, nakon vrlo neizvjesne utakmice ipak izgubili od ekipe Naftaš Ivanić 1 sa 4:1.

Najbolji strijelac turnira bio je ponovo Matia Jozanović, a najbolji igrač Adrian Ivano Losso, oba iz ekipe HNŠK Moslavina.

Do kraja zimskih školskih praznika, a prije početka priprema za proljetni dio prvenstva, prstići HNŠK Moslavina sudjelovati će na još dva turnira i to u subotu 13.01.2018. u Novskoj na memorijalu Sandro Marinić, te u nedjelju 14.01.2018. na vrlo jakom turniru u Ivanić Gradu.