POBJEDA I NERJEŠENO PROTIV SEGESTE, TURNIRI VARAŽDIN I GAREŠNICA
Pobjeda i nerješeno protiv Segeste, turniri Varaždin i Garešnica
Vikend je prošao i red je da objavimo rezultate po kategorijama Škole nogometa
Prvi su na velikom terenu nastupili mlađi i stariji pioniri u 19. Kolu 1. Lige središta Zagreb protiv HNK Segeste.

Mlađi su pobjedom 2:1 razveselili sve nazočne i taman kad se očekivalo da će i stariji osvojiti 3 boda, očekivano se nije dogodilo. Krajnji rezultat je bio 0:0.

Slijedeću subotu slijedi gostovanje kod GNK Dinamo u Maksimiru.
Slijedeći su na umjetnu travu izašli juniori koji su odigrali 2 prijateljske utakmice. U subotu su remizirali sa FK Stars iz Bosanske Gradiške 2:2, dok su u nedjelju pretpjeli poraz od NK Frankopana 5:1.
Prstići su nastupili u Garešnici na dvoranskom turniru, ušli u finale i nakon raspucavanja kaznenih udaraca osvojili srebro.

Limači 2009. godišta su u subotu nastupili u Varaždinu na SUZUKI BUMBAR CUP-u i ispali u 1/8 finala od kasnijeg pobjednika NK HAŠK Zagreb. Naš igrač Jakov Mažar osvojio je nagradu za najboljeg strijelca turnira.

U nedjelju su na SUZUKI BUMBAR CUP-u prvo nastupili limači godišta 2008. i pomalo neočekivano nakon slabijeg starta u početku završili turnir na 4. mjestu.

Nedjelju su dobro raspoloženje svojim nastupom upotpunili mlađi pioniri osvojivši 2.mjesto u kategoriji godišta 2006.

Rezultati škole nogometa
Počeo je novi tjedan gdje nam predstoje nove utakmice pa ćemo se malo osvrnuti na odigrane utakmice proteklog vikenda.
Prstići su osvojili 3.mjesto na turniru u Pakracu ? , te sa istom medaljom vratili su se i limači sa turnira u Garešnici.
Na turniru u Pakracu limači nisu prošli grupnu fazu.
U prvenstvenom susretu 1NL Središta Zagreb za mlađe i starije pionira pretrpjeli smo više nego uvjerljive poraze na gostovanju kod NK Rudeš.
Mlađi pioniri su izgubili 7:1,

stariji pioniri 5:0.

Junioru su odigrali prijateljsku utakmicu protiv ŠNM Naftaš iz Ivanić Grada bez pobjednika i zgoditaka
Nema predaje … Narančasti stroj melje dalje
