POBJEDA I NERJEŠENO PROTIV SEGESTE, TURNIRI VARAŽDIN I GAREŠNICA

POBJEDA I NERJEŠENO PROTIV SEGESTE, TURNIRI VARAŽDIN I GAREŠNICA

Pobjeda i nerješeno protiv Segeste, turniri Varaždin i Garešnica

 

Vikend je prošao i red je da objavimo rezultate po kategorijama  Škole nogometa

Prvi su na velikom terenu  nastupili mlađi i stariji pioniri u 19. Kolu  1. Lige središta Zagreb  protiv  HNK Segeste.

Mlađi su pobjedom 2:1 razveselili sve nazočne i taman kad se očekivalo da će i stariji osvojiti 3 boda, očekivano se nije dogodilo. Krajnji rezultat je bio 0:0.

Slijedeću subotu slijedi gostovanje kod GNK Dinamo u Maksimiru.

Slijedeći su na umjetnu travu izašli juniori  koji su  odigrali 2 prijateljske utakmice. U subotu su remizirali sa FK Stars iz Bosanske Gradiške 2:2, dok su u  nedjelju pretpjeli poraz od NK Frankopana  5:1.

Prstići su nastupili  u Garešnici na dvoranskom turniru, ušli u finale i nakon raspucavanja kaznenih udaraca osvojili srebro.

Limači 2009. godišta  su u subotu nastupili u Varaždinu na SUZUKI BUMBAR  CUP-u i ispali u 1/8 finala od kasnijeg pobjednika  NK HAŠK Zagreb. Naš  igrač Jakov Mažar  osvojio je nagradu za najboljeg strijelca turnira.

U nedjelju su na SUZUKI BUMBAR  CUP-u prvo nastupili  limači godišta 2008. i pomalo neočekivano nakon slabijeg starta u početku završili turnir na 4. mjestu.

 

Nedjelju su  dobro raspoloženje  svojim nastupom upotpunili  mlađi pioniri osvojivši 2.mjesto   u kategoriji  godišta 2006.

#SitnoMiVeziMoslavinoMoja#

Rezultati škole nogometa

Rezultati škole nogometa

 Počeo je novi tjedan gdje nam predstoje nove  utakmice pa ćemo se malo osvrnuti na  odigrane utakmice proteklog vikenda.

Prstići su osvojili 3.mjesto na turniru u Pakracu  ? , te sa istom medaljom vratili su se i limači sa turnira u  Garešnici.

Na turniru u Pakracu limači nisu prošli grupnu fazu.

U prvenstvenom susretu 1NL Središta Zagreb  za mlađe i starije pionira  pretrpjeli smo više nego uvjerljive poraze  na gostovanju kod NK Rudeš.

Mlađi pioniri su izgubili 7:1,

stariji  pioniri 5:0.

Junioru su odigrali prijateljsku utakmicu protiv ŠNM Naftaš iz Ivanić Grada bez pobjednika i zgoditaka

Nema predaje … Narančasti stroj melje dalje

??#sitnomiveziMoslavinomoja#??